Aktywne systemy kolumnowe MAUI marki LD Systems juz dostepne

Aktywne systemy kolumnowe MAUI marki LD Systems stanowią wyjątkowo kompaktowe, kompletne rozwiązanie nagłośnieniowe: można transportować je w bardzo wygodny sposób, błyskawicznie ustawić i włączyć w każde otoczenie dzięki nienarzucającej się stylistyce. Pionowa konfiguracja typu array, cyfrowe przetwarzanie sygnałów i indywidualne wzmocnienie pasm częstotliwości dzięki osobnym końcówkom mocy zapewniają niezwykle szeroki kąt promieniowania oraz bardzo równomierne rozchodzenie się dźwięku po widowni. Dzięki imponującej mocy audio i nieskomplikowanej obsłudze systemy nagłośnieniowe LD MAUI nadają się do zaskakująco wielu zakresów zastosowań.

• Nowy „bezszwowy design” i kolumna, która teraz posadowiona jest z przodu subwoofera.
• Kolumna i głośniki średniotonowe są większe i oferują niespotykane wrażenia w pełnym zakresie.
• Subwoofer został całkowicie przeprojektowany i jest teraz głośniejszy i sięga głębiej, a na koniec, co nie mniej ważne, te kolumnowe systemy PA mogą pracować teraz w trybie kardioidy!

DOTRZYJ DO WSZYSTKICH SŁUCHACZY
Ultra szeroka dyspersja pozioma 120° i rozszerzona kierunkowość pionowa z ograniczonym spadkiem poziomu sygnału, zapewniają maksymalne pokrycie dźwiękiem. W rezultacie otrzymujemy spójny dźwięk w całym obszarze odsłuchowym i takie same wrażenia dźwiękowe dla wszystkich słuchaczy.

NIEZWYKŁY DŹWIĘK. NIEZAWODNE DZIAŁANIE
Technologia DynX® DSP marki LD Systems zapewnia za każdym razem najwyższą klasę brzmienia i najwyższy poziom wolności od zniekształceń. Znajdziemy tu wielopasmowy limiter chroniący przed przeciążeniem, korektor, kompresor i trójdrożną zwrotnicę z korekcją czasu pracy.

ŁĄCZMY SIĘ
Wszystkie zestawy kolumnowe serii MAUI są wyposażone w łącze Bluetooth(R), które umożliwia przesyłanie wysokiej jakości dźwięku. Połączenie oferuje duży zasięg i wysoką niezawodność. Jest to idealne rozwiązanie do odtwarzania podkładów muzycznych lub muzyki w tle podczas przerw w koncercie, a także do odtwarzania ulubionych utworów bezpośrednio ze smartfonu podczas np. przyjęcia w ogrodzie