Alex Skolnick i Gary Holt - Warsztaty Gitarowe/Meet & Greet - relacja

Alex Skolnick i Gary Holt są zdecydowanie jednymi z najbardziej zasłużonych gitarzystów na scenie metalowej. Alex to gitarzysta legendarnej grupy Testament. Gary najbardziej znany ze współpracy z zespołem Exodus, ale także jako gitarzysta Slayera, z którym grał od 2011 roku. Obaj Panowie przyjęli nasze zaproszenie i przeprowadzili warsztaty gitarowe.

Impreza pod nazwą Alex Skolnick i Gary Holt - Warsztaty Gitarowe/Meet & Greet odbyły się w zaprzyjaźnionym z naszą firmą salonie motocyklowym Motorland, z którym współpracowaliśmy już wielokrotnie przy okazji podobnych imprez.

Spotkanie miało na celu zapoznanie się z gitarami świetnej, japońskiej firmy ESP, które znajdują się w arsenałach obu muzyków od lat. Poznaliśmy więc sygnatury Skolnicka i Holta oraz wiele innych instrumentów z różnych półek cenowych. Gitary elektryczne ESP oraz tańsze LTD znalazły uznanie wśród muzyków rockowych i metalowych.

Impreza odbyła się z inicjatywy dystrybutora gitar ESP/LTD – firmy Sound Service, której bardzo dziękujemy za świetną współpracę. Dziękujemy również artystom za ciekawą prezentację i salonowi Motorland za udostępnienie nowego, bardzo klimatycznego miejsca. Przede wszystkim jednak najgorętsze podziękowania wysyłamy wspaniałej publiczności za liczne przybycie i aktywny udział w warsztatach. Na koniec każdy miał szansę zdobyć podpis i zrobić sobie zdjęcie z Alexem i Garym.