Arturia FX Collection 3

FX Collection 3 to wyselekcjonowany pakiet 26 niezbędnych wtyczek do produkcji dźwięku, łączący emulacje klasycznego sprzętu studyjnego z przełomowymi, nowoczesnymi efektami, dając muzykom i producentom inspirujące, muzyczne i profesjonalne narzędzia programowe, których potrzebują, aby realizować swoją kreatywność.

To czego potrzebuje Twój DAW
Twórz muzykę na swój własny sposób dzięki wyrafinowanemu wyborowi niezbędnych, kultowych i inspirujących wtyczek. Pionierskie współczesne efekty, klasyczne klasyki studia i natychmiastowa elastyczność oprogramowania, której potrzebuje Twój DAW.

Dodaj kolor do swojego dźwięku
FX Collection 3 to coś więcej niż narzędzia audio i wzmacniacze dźwięku; odkryj kreatywne, muzyczne efekty, które wyposażą Cię we wszystko, czego potrzebujesz, aby przekształcić i wyrazić swój charakter.

Profesjonalna jakość
Twoja kreatywność zasługuje na najlepszy dźwięk.
FX Collection 3 zapewnia najwyższą jakość dźwięku i zaawansowaną funkcjonalność, dzięki szczegółowemu modelowaniu, zaawansowanej inżynierii DSP i bogactwu zaawansowanych funkcji.

Przyjazny dla początkujących
Łatwe w użyciu interfejsy, usprawniona elastyczność oprogramowania, profesjonalnie przygotowane ustawienia wstępne i przydatne samouczki w aplikacji sprawiają, że wtyczki te są łatwe w użyciu dla każdego, od początkującego po profesjonalistę.

Całe studio butikowe w Twoim DAW
26 unikalnych, potężnych efektów muzycznych do Twojej dyspozycji; spraw, aby Twój wokal śpiewał, gitary błyszczały, bębny uderzały, a miksy mieniły się wyrazistością i charakterem.

Zniekształcenia
Wprowadź swoje własne smaki chropowatości i zniszczenia dzięki dynamicznym przesterom. Pakiet oferuje pełną paletę od nasycenia miksów po całkowicie agresywne rozmycie, ciepło vintage, czy współczesny crunch.

Przestrzeń i pogłos
Od ziarnistej atmosfery przeczącej grawitacji po metaliczne, sprężynowe tekstury pogłosu — odkryj wyrafinowany wybór kreatywnych tekstur i narzędzi zwiększających przestrzeń.

Przedwzmacniacze i EQ
Kolekcja pożądanych klasyków studyjnych odpowiedzialnych za niektóre z najbardziej kultowych nagranych dźwięków wszechczasów, dadzą ci doskonały dźwięk za każdym razem.

Kompresory
Wygładź dynamiczne wzloty i upadki swojego miksu, wprowadź unikalne cechy tonalne i nadawaj spójną wyrazistość miksu, aby uzyskać gotowy produkt z uderzeniem dźwiękowym.

Modulacja i filtry
Twórz, przekształcaj i animuj dowolny dźwięk dzięki gamie ulepszonych filtrów inspirowanych syntezatorami, kultowych klasycznych pedałów gitarowych i niezwykle rzadkiego sprzętu studyjnego.

Delaye
Od klasycznych ech lo-fi do niekończących się modulowanych opóźnień stereo, od muzycznych po abstrakcyjne, odkryj, jak odpowiedni efekt delay może zmienić wszystko w Twoim miksie.

  • Arturia FX Collection 3 zawiera teraz 26 tytułów, w tym: efekty nasycenia, przetwarzania granularnego, szyny miksujące, efekty modulacyjne, kompresory, delaye, pogłosy, przedwzmacniacze i filtry.
  • 4 nowe efekty: Dist OPAMP-21, Dist TUBE-CULTURE, Efx FRAGMENTS i Tape MELLO-FI.
  • Aktualizacja Delay BRIGADE: ten klasyczny analogowy delay ma teraz nową nazwę i odświeżony wygląd interfejsu.
  • Aktualizacja Efx FRAGMENTS: łatwiejsza interakcja typu „kliknij/przeciągnij” z elementami wizualnymi interfejsu oraz 60 zupełnie nowych ustawień fabrycznych.
  • Ponad 250 fabrycznych presetów: szybko znajdź subtelne korekty lub mocne efekty, których potrzebujesz, korzystając z ustawień wstępnych wbudowanych w każdy efekt.
  • Samouczki w aplikacji: naucz się, jak obchodzić się z efektami i parametrami, a także korzystaj z dostosowanych wskazówek, aby jak najlepiej wykorzystać efekt.
  • Aktualizacje wydajności i sposobu pracy: ciesz się ulepszonym przeglądaniem zaprogramowanych ustawień, zwiększoną wydajnością i usprawnionymi graficznymi interfejsami użytkownika dla płynnej i efektywnej pracy.
  • Kompatybilność z NKS, a także z procesorami Apple M1