Arturia wypuściła aktualizację do V Collection sygnowaną jako 7.2

Zespół programistów Arturia wysłuchał opinii użytkowników – pasjonującej społeczności Eksploratorów dźwięku – i ulepszył V Collection 7, aby spełnić ich potrzeby. Dzięki aktualizacji, V Collection 7 jest bardziej wydajny, inspirujący i usprawniony niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to darmowa aktualizacja optymalizacyjna, która sprawia, że praca z V Collection to jeszcze większa przyjemność niż dotychczas.

Co nowego w aktualizacji?
Szybsza zmiana presetów
Czas potrzebny na zmianę presetów został znacznie skrócony. Znajdź idealny dźwięk szybciej lub natychmiast przywołaj swoje ulubione patche.

Mniejsze instalacje patchów
Jeśli masz już zainstalowany instrument, wszelkie przyszłe pliki aktualizacyjne dotyczące patchów będą znacznie mniejsze. Dzięki temu aktualizacje oprogramowania Arturia Software Center są łatwiejsze i szybsze w instalacji.

Niestandardowa ścieżka zasobów
Wszystkie zasoby instrumentów można przenieść do wybranego folderu. Jest to przydatne, jeśli pracujesz z wieloma dyskami / urządzeniami lub masz ograniczoną pamięć wewnętrzną.

Poprawki bugów
V Collection 7.2 również rozwiązuje szereg innych problemów z wydajnością – jest teraz po prostu bardziej stabilny, wydajny i łatwy w użyciu.

Poprawiona wydajność graficzna
Wszystkie instrumenty w V Collection zostały zoptymalizowane pod kątem animacji i grafiki. Zapewnia to lepszy wygląd i zmniejsza obciążenie procesora.