Boikot wystąpi na Festiwalu ZEW się budzi w Bieszczadach

Warszawa, 29 stycznia 2024 roku - Jeden z najbardziej popularnych hiszpańskich zespołów punkrockowych - Boikot - po raz pierwszy przyjeżdża do Polski. Ich energetycznego występu będzie można doświadczyć już niebawem, na Festiwalu ZEW się budzi w Lesku, w dniach 31 maja – 1 czerwca bieżącego roku.

Boikot: Eksplozja punkowej energii
Boikot to hiszpański zespół punkrockowy, znany z żywiołowych koncertów i mocno zaangażowanych społecznie tekstów. Grupa, pochodząca z Madrytu, zyskała międzynarodowe uznanie, łącząc tradycyjne punkowe brzmienie z elementami ska i rocka. Ich muzyka, będąca wyrazem buntu i solidarności, od lat inspiruje fanów na całym świecie do refleksji i działania na rzecz zmian społecznych. Teraz przed polskimi fanami otwiera się niepowtarzalna okazja, aby na żywo doświadczyć energii Boikot - zespół zagra swój jedyny koncert w kraju podczas najbliższej edycji Festiwalu ZEW się budzi.

O Festiwalu ZEW się budzi
Festiwal ZEW się budzi to unikalne wydarzenie, które co roku gromadzi miłośników muzyki alternatywnej i przygód w sercu malowniczych Bieszczad. Festiwal słynie z epickiego koncertu o świcie – bo kto powiedział, że koncerty nie mogą zacząć się przed śniadaniem?

W 2024 roku na Festiwalu oprócz Boikot wystąpią także: Armia, Dr Misio, Percival, Poparzeni Kawą Trzy, The Analogs, Dziwna Wiosna, Wojtek Szumański, Zacier, Alcoholica, Siaki, Chałtcore i Stacja B. ZEW się budzi to nie tylko koncerty, ale również opowieści z podróży, stylizacja w Barberowozie oraz wiele innych atrakcji, które sprawią, że to spotkanie z muzyką i przyrodą zostanie na długo w sercach uczestników.

Ostatnia szansa na zakup biletów w przedsprzedaży!
Przypominamy, że czas na zakup biletów na Festiwal ZEW się budzi w promocyjnej cenie dobiega końca – 31 stycznia br. to ostatni dzień przedsprzedaży. Jeśli chcesz zapewnić sobie miejsce na tym niezwykłym wydarzeniu muzycznym, skorzystaj z okazji już teraz i stań się częścią tej niezapomnianej muzycznej przygody!

Bilety dostępne są na stronie: https://zewsiebudzi.pl/bilety-2024/