e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Opinia bardzo pozytywna. Szybka dostawa, łatwy i wygodny odbiór. Produkt bez zastrzeżeń. "

Dzień Darmowej Dostawy już 5 grudnia!

Dzień Darmowej Dostawy już 5 grudnia!

Kolejny Dzień Darmowej Dostawy już 5 grudnia! Jak co roku nasza firma bierze udział w tym przedsięwzięciu. To właśnie tego dnia będą mogli Państwo liczyć na darmową wysyłkę w naszym sklepie internetowym. W godzinach od 00:01 do 23:59 wszystkie zamówienia przekraczające wartość 20zł będą wysyłane na koszt sklepu. Pierwsza edycja Dnia Darmowej Dostawy odbyła się w 2009 roku. Celem akcji jest zachęcenie jak największej liczby potencjalnych klientów do dokonania zakupów przez internet.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie: Dzień Darmowej Dostawy

Organizatorem akcji jest:
eKomercyjnie Sp. z o.o.
ul. Duchnicka 3 bud. 16
01-796 Warszawa
eKomercyjnie.pl

Zasady ogólne:

1. „Dzień Darmowej Dostawy 2018” (dalej Akcja DDD) jest akcją mającą na celu promocję zakupów internetowych w Polsce.
2. Organizatorem Akcji DDD jest eKomercyjnie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Duchnicka 3 bud. 16, identyfikująca się numerem NIP: 525-251-98-79, REGON: 145838417, wpisana do KRS pod nr 0000406148, kapitał zakładowy 20 000,00 zł (dalej Organizator).
3. Akcja DDD przeprowadzana jest na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (dalej Regulamin) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
4. Akcja DDD rozpoczyna się dnia 5 grudnia 2018 roku o godzinie 00:01 i kończy się 5 grudnia 2018 roku o godzinie 23:59.
5. Oficjalną stroną internetową Akcji DDD jest http://www.dziendarmowejdostawy.pl (dalej Strona Akcji).
6. Akcja DDD obejmuje swym zasięgiem wyłącznie zamówienia z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
7. Akcja DDD skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży towarów przez sklep działający po własną domeną (dalej łącznie Sklepy Internetowe lub z osobna Sklep Internetowy).
8. Przystąpienie do Akcji DDD jest równoznaczne z akceptacją przez Sklep Internetowy niniejszego Regulaminu w całości i oświadczeniem o spełnianiu wszystkich warunków uczestnictwa.
9. W przypadku złożenia nieprawdziwego oświadczenia lub naruszenia Regulaminu przez Sklep Internetowy biorący udział w Akcji DDD, Organizator ma prawo wykluczyć go z Akcji DDD ze skutkiem natychmiastowym, a także upublicznić informację o tym w sposób jaki uzna za stosowny. Wszelkie dokonane wpłaty i świadczenia związane z uczestnictwem w Akcji DDD nie podlegają zwrotowi.
10. UWAGA! Akcja obejmuje zakupy przekraczające wartość 20zł.

Szczegółowy regulamin znajdą Państwo TUTAJ