Efekty gitarowe Universal Audio już w Muzycznym!

Już na dniach pojawi się u nas dostawa najnowszych efektów gitarowych firmy Universal Audio! Producent profesjonalnych zastosowań studyjnych, wyszedł na przeciwko gitarzystom, którzy szukają najlepszego brzmienia w zasięgu swojej stopy. W ofercie znajdują się 3 fenomenalne kostki - delay, reverb oraz kombajn modulacyjny. Jakość brzmienia, która była możliwa tylko do osiągnięcia w studiu nagrań, teraz dostępna podczas grania na żywo. Szaleństwo!

Universal Audio Starlight Deley
Efekt delay, który dzięki swoim możliwościom pozostawia daleko w tyle konkurencję. Najnowsza technologia posłużyła tutaj do wykreowania najbardziej wysublimowanych brzmień, również w stylu vintage. Na pokładzie znajdziemy miedzy innymi wiernie odzwierciedlone echo taśmowe, ciepły, analogowy delay rodem z lat 70tych i krystalicznie czyste echo cyfrowe. Coś co kiedyś zajmowało połowę studia nagraniowego teraz jest dostępne w kompaktowej obudowie.


Efekty gitarowe Universal Audio już w Muzycznym!

Universal Audio Golden Reverb
Trzy efekty reverb w jednym niedużym pudełku. SPRING - znany ze starych konstrukcji Fendera symulujący sprężynę montowana w lampowych wzmacniaczach, ciepły PLATE kojarzony z pogłosami gigantów rocka z lat 60tych i 70tych i niezwykle głęboki HALL przypominający grę w ogromnej katedrze. Możliwość zapisywania presetów pozwala na szybkie "odpalenie" ulubionego reverbu podczas gry na żywo. Korekcja barwy, modulacja - wszystko to sprawia, że możliwości kreowania brzmienia są praktycznie nieograniczone.

Universal Audio Astra Modulation
Coś dla miłośników solidnej dawki psychodelicznych dźwięków. Na pokładzie 3 odjechane efekty modulacyjne. Klasyczne, optyczne TREMOLO, które brzmi jak żywcem wyjęte ze starego lampowego Voxa AC30. Klimatyczny CHORUS z zimnofalowym zacięciem w stylu lat 80tych i szalony FLANGER, który przez długi czas będzie pulsował w uszach po zagraniu najbardziej szalonego riffu.

Wszystkie kostki Universal Audio zamknięte zostały w kompaktowych, niezniszczalnych obudowach. Spójność stylistyczna spodoba się także tym którzy po za brzmieniem cenią sobie estetykę wizualną.

Zobacz w sklepie