Filmiki O Gitarach i Muzyczny.pl rozpoczynają współpracę

Z satysfakcją informujemy, że od dziś nawiązaliśmy współpracę z kanałem gitarowym FILMIKI O GITARACH. Portal prowadzi człowiek o tajemniczej ksywce Ksantyp, dla którego gitara elektryczna to prawdziwa miłość. Kanał stworzony został przede wszystkim dla gitarzystów szukających obiektywnych opinii o instrumentach, szukających porad odnośnie wyboru sprzętu i wszystkich maniaków, którzy uważają, że gitara elektryczna to nie tylko narzędzie pracy muzyka a cała filozofia i styl życia.

Obecnie FILMIKI O GITARACH jest jednym z najbardziej opiniotwórczych kanałów w naszym kraju. Znajdziecie na nim nie tylko testy sprzętu gitarowego, ale także wywiady z muzykami, wszelkiego rodzaju porady, recenzje nowości. Oglądając FILMIKI dowiecie się także co zrobić by Wasza gitara zabrzmiała lepiej zarówno podczas nagrań, jak i koncertów. Po za recenzjami i testami gitar najbardziej topowych marek, znajdzie tu także kilka mniej popularnych produktów.

Mamy nadzieję, że nasz wspólny projekt zachęci wiele osób do sięgnięcia po wspaniały instrument jakim jest gitara elektryczna a tym, którzy już siedzą w temacie pozwoli na nowe spojrzenie i zdobycie nowych ciekawych informacji.

Jeśli szukacie więcej informacji możecie także odwiedzić OFICJALNĄ STRONĘ NA FB.