Grzegorz Turnau i Krzysztof Pająk - prezentacja Yamahy w nowej siedzibie naszej firmy

Kameralnie, ciepło, z poczuciem humoru, nieco nostalgicznie – tak było 9 września, kiedy to kolejny raz odwiedził na Pan Grzegorz Turnau. Nie były to pierwsze odwiedziny muzyka w naszej firmie, jednak pierwszy raz spotkanie odbyło się w nowej siedzibie. Odpowiednio przygotowany showroom, wypełnił się już przed godziną 18, na którą zaplanowany był początek przedsięwzięcia.

Impreza obyła się w ramach prezentacji nowych instrumentów klawiszowych firmy Yamaha - pianin z serii CVP 700 oraz keyboardów PSR S.

W prezentacji, po za Grzegorzem Turnauem, wziął udział także Pan Krzysztof Pająk – wybitny pianista i doskonały znawca instrumentów firmy Yamaha.

Trzeba przyznać, że nowe instrumenty Yamahy posiadają ogromne możliwości, a jakość brzmień nie pozostawia wątpliwości kto jest liderem na rynku najnowocześniejszych technologii stosowanych w muzyce. Symulacje dźwięku fortepianu, panina, organów, a nawet gitary i instrumentów dętych są niezwykle naturalne i autentyczne.

Każdy z uczestników prezentacji z pewnością zapamięta coś innego z tego spotkania. Na mnie największe wrażenie zrobił finał, kiedy zachodzące słońce wdzierało się przez okna showroomu, a liryczna gra i ciepły głos Pana Grzegorza wypełniał każdy centymetr pomieszczenia.