Heritage Audio i73 PRO juz dostepne!

Pierwsze w historii interfejsy audio USB-C z przedwzmacniaczami w stylu 73 pracującymi w klasie A wreszcie stały się rzeczywistością, dzięki czemu w pełni analogowe wrażenia ze złotej ery recordingu są dostępne dla każdego, gdziekolwiek i kiedykolwiek.

i73® PRO mają na celu zapewnienie muzykom, producentom i inżynierom dźwięku łatwej ścieżki do tego cenionego analogowego doświadczenia, które inspirowało twórców muzyki od wczesnych lat 70-tych. i73® PRO zawierają ten sam zbalansowany transformatorami układ klasy A, co klasyczne przedwzmacniacze Heritage Audio w stylu 73, dzięki czemu będziesz w stanie przechwytywać sygnały z całym tym klasycznym charakterem, ale po raz pierwszy prosto z i73® PRO do komputera.

Podobnie jak w przypadku wszystkich przedwzmacniaczy Heritage Audio w stylu 73, zaimplementowano trójdrożne wejście, więc niezależnie od tego, czy chcesz śledzić wokale przez mocny przedwzmacniacz MIC ze wzmocnieniem do 70 dB, gitarę elektryczną / bas przez szybki, dynamiczny JFET DI lub czyste wejścia LINE, będziesz w stanie skierować dowolny sygnał do swojego DAW z prawdziwą studyjną jakością.

Ale przedwzmacniacz klasy A w stylu 73 to tylko furtka do osiągnięcia w pełni analogowego doświadczenia, którego szukamy… Niskolatencyjna konsola mikserska do monitoringu została opracowana od podstaw, dzięki czemu zawsze będziesz słyszeć to, czego potrzebujesz, albo przez różne zastawy głośników, albo przez różne pary słuchawek, z których każde ma własny, niezależnie konfigurowalny miks w Heritage Audio MIXER działającym wewnątrz i73® PRO.

Pójdźmy o krok dalej! Przetwarzaj swoje utwory w czasie rzeczywistym w MIXER Heritage Audio za pomocą stale rosnącego, kompleksowego zestawu narzędzi wzorowanych na własnej kolekcji sprzętu zewnętrznego i prywatnego Heritage Audio, działającego wewnętrznie przez DSP i73® PRO. Nagrywaj jednocześnie sygnał DRY i WET z MIXERA do swojego DAW. Możesz nawet wstawiać natywne wtyczki innych firm za pośrednictwem kanałów Aux miksera.

i73® PRO zapewnia odpowiednie narzędzia do monitorowania pracy, tak jak w złotej erze studiów nagraniowych, od razu po wyjęciu z pudełka, dzięki czemu można rejestrować ścieżki w programie DAW i wykonać swoją pracę, korzystając z nowoczesnego workflow w domowym studiu.

Rodzina interfejsów i73® PRO to trzy modele oferujące różną ilość wejść/wyjść i różne funkcje: i73® PRO One, i73® PRO 2 i i73® PRO EDGE, więc masz możliwość wyboru tego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Całe środowisko i73® PRO było starannie rozwijane przez ponad 2 lata przez zespół muzyków, producentów i inżynierów, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia dla wszystkich typów użytkowników, od domowego artysty nagrywającego po inżyniera studyjnego. i73® PRO są w pełni zaprojektowane przez muzyków dla muzyków.