Ibanez Metal Tag Team Championship Clinic Tour - relacja video

Emocje po Ibanez Metal Tag Team Championship Clinic Tour jeszcze nie opadły, a my mamy Dla Was coś ekstra. Wspólnie z portalem Cisza Też gra przygotowaliśmy materiał wideo z tego wydarzenia. Wszyscy, którym nie udało się kupić biletów na wrześniowe warsztaty oraz dla uczestników, którzy chcą wrócić wspomnieniami do szalonego występu Vogga i Bobo mogą teraz obejrzeć relacje z całego wieczoru!

Máté „Bobo” Bodor to węgierski gitarzysta, który znany jest głównie jako gitarzysta zespołu ALESTORM. Mimo stosunkowo młodego wieku Bobo jest uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów metalowych na świecie. Od lat związany z marką Ibanez doczekał się także gitary sygnowanej swoim nazwiskiem.

Nazwisko Kiełtyka zna chyba każdy, kto choć trochę interesuje się muzyką metalową. Popularny Vogg to gitarzysta kompletny – perfekcyjna technika, żywiołowa gra, świetne pomysły. Zarówno zespół DECAPITATED, którego Vogg jest założycielem, jaki on sam do dziś pierwsza liga na światowej scenie metalowej.

Co ciekawe, tuż po Ibanez Metal Tag Team Championship Clinic Tour, który odbył się w naszym sklepie, media podały, że Kiełtyka został gitarzystą legendy hardcorowo-metalowej sceny – zespołu Machine Head!

Popatrzcie co działo się podczas prezentacji!

Zobacz w sklepie