Ibanez Metal Tag Team Championship Clinic TourJuż dziś zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 21 września w naszym salonie. To właśnie tego dnia Muzyczny.pl odwiedzą dwaj znakomici gitarzyści, którzy zaprezentują wam najnowsze gitary firmy Ibanez.

Ibanez to jeden najpopularniejszych producentów gitar elektrycznych na świecie. Firma kojarzy się głównie z instrumentami przeznaczonymi do cięższych rockowo-metalowych brzmień, jednak w ich ofercie znajdują się również instrumenty bardziej klasyczne. My skupimy się jednak na tej mroczniejszej stronie Japończyków. Już same nazwiska artystów, którzy odwiedzą nasz sklep, świadczą o tym, że nie będzie lekko!

Máté „Bobo” Bodor to węgierski gitarzysta znany ze współpracy przy największych międzynarodowych trasach koncertowych z kolosami metalowego grania: ALESTORM, ALL BUT ONE czy LEANDER KILLS .

Wacław „Vogg” Kiełtyka – multiinstrumentalista znany przede wszystkim jako współzałożyciel i gitarzysta death metalowego zespołu DECAPITATED. Vogg w latach 2008 – 2009 był gitarzystą grupy VADER. O jego wszechstronności i otwartości świadczy także współpraca z Renatą Przemyk.

Imprezę współorganizujemy z IBANEZ POLSKA. Na miejscu otrzymacie od świeżutki komplet strun firmy Ibanez. Uczestnicy wszystkich Ibanez Metal Tag Team Championship - Clinic Tour wezmą udział w losowaniu wyśmienitego wiosła RGD61ALMS-CLL.

UWAGA!!! Impreza biletowana – koszt 20PLN, z ograniczoną ilością miejsc (30 osób). Zgłoszenia drogą mailową: wojciech.babinski@muzyczny.pl

Kiedy? 21.09.2019 o godzinie 16:00

Gdzie? Salon Muzyczny.pl, al. Armii Krajowej 5. Wrocław

Za ile? 20PLN

ZAPRASZAMY!!!

Zobacz w sklepie