Już jest Launchkey Mini Mk3!

Firma Novation wprowadziła na rynek trzecią generację kompaktowych klawiatur sterujących. Tak jak w przypadku wcześniejszych generacji, jest duża szansa, aby ten model stał się numerem jeden wśród młodych i mobilnych producentów muzycznych.

Launchkey Mini Mk3 jest najbardziej kompaktowym, poręcznym kontrolerem MIDI od Novation, z 25 klawiszową klawiaturą w rozmiarze mini. Oferuje wszystko czego potrzeba aby zacząć tworzyć muzykę w programie Ableton Live. Posiada głęboką ale i intuicyjną kontrole arpeggiatora, tryby fixed chord, MIDI out oraz tony brzmień dodawane do pakietu.

Te urządzenie jest w stanie rozwiać pomysły dzięki tworzeniu stałego akordu, który podąża za graczem po klawiaturze w trybie Fixed Chord.

Łatwy dostęp do funkcji transportu, device i miksera oznacza mniej kliknięć myszą. Makra urządzeń i kontroli miksera oznaczają większą kontrolę nad muzyką. Brzmienia, instrumenty, efekty od firm AAS, Softube,Spitfire Audio i Klevgrand oznacza posiadanie wszystkiego czego potrzeba do rozpoczęcia produkcji muzyki.