Kacper Kortz - debiutancki singiel W OBŁOKACH już na kanale You Tube

Kacper Kortz wokalista, autor tekstów prezentuje swój debiutancki singiel pt. „W obłokach”. Utwór „W obłokach” opowiada historię dwóch osób, które pomimo rozstania, wciąż darzą się ogromnym uczuciem. Jest w nich wiara, że ostatecznie spotkają się właśnie tam w obłokach. Piosenka niesie ze sobą przekaz, że nawet śmierć nie jest w stanie przerwać takiej miłości, a rozstanie z drugą osobą na Ziemi nie oznacza, rozstania wiecznego.

Tekst utworu naszpikowany jest emocjami osoby, która nie może pogodzić się z rozstaniem, a jednocześnie utwór jest próbą pogodzenia się z takim stanem rzeczy.

Utwór posiada najwyższe standardy jakościowe. Za produkcję utworu odpowiada Jędrzej Skiba (finalista The Voice of Poland).

Kacper Kortz – wokalista, autor tekstów. Od najmłodszych lat pasjonował się muzyką, zaczynał od muzyki klasycznej, głównie twórczości Anny German, czy też Violetty Villas. Początki edukacji muzycznej miały miejsce w ognisku muzycznym. Następnie ukończył Szkołę Muzyczną I Stopnia w Nowej Soli. Obecnie uczęszcza do Szkoły Muzycznej II Stopnia w Żaganiu, gdzie kształci się pod okiem Pana Waldemara Wolskiego w klasie fortepianu. Całe jego doświadczenie muzyczne i edukacja sprawiły, że nadszedł odpowiedni moment rozpocząć karierę z własną twórczością. Jego wielkim marzeniem jest występ na festiwalu w San Remo.