e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Złożone zamówienie na potencjometry ( do gitary elektrycznej ), zrealizowane zostało wzorcowo. Pełny opis nazwy towaru na wystawionej fakturze wraz z parametrami urządzenia, pozwalał na porównanie treści zamówienia z zawartością przesyłki. Świetnym rozwiązaniem okazał się przesłany link za pomocą którego mogłem śledzić bieg przesyłki od chwili złożenia zamówienia urządzenia do momentu jej odbioru od kuriera. Taka współpraca ( więcej... )"

Koncert projektu My Name Is New x Jaga Hupało

Koncert projektu My Name Is New x Jaga Hupało

Zapraszamy serdecznie Państwa już w tę sobotę na wyjątkowe wydarzenie. Już 18 maja, podczas Nocy Muzeów w Pracowni Jagi Hupało odbędą się trzy koncerty artystek inicjatywy My Name Is New.

Już o godzinie 20:00, na scenie będziemy mogli zobaczyć kolejno Jagodę Kret, rockową dziewczynę z pazurem, Olę Wielgomas, romantyczną wokalistkę folkową oraz Aleksandrę Kozubal, popową artystkę z pianinem! Jest to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ wokalistki w ramach projektu przeszły metamorfozy wizerunkowe uwiecznione aparatem Cezarego Ruckiego. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany poruszeniem tematu w swoich mediach, zapraszam do kontaktu!

My Name Is New to inicjatywa skierowana do młodych artystów solowych oraz zespołów. Projekt ma charakter edukacyjny. Artyści uczestnicząc/dołączając do niego, uzyskują praktyczne informacje o tym, jak budować swój wizerunek w sieci, jak poruszać się po social mediach, czy zdobywać szerszą publiczność.

18 maja, ul. Burakowska 5/7 w Warszawie, godzina: 20:00, wstęp wolny

Jagoda Kret


Ola Wielgomas


Aleksandra Kozubal