Kup Clavinova CSP-170 i zgarnij IPad za darmo

Dzięki innowacyjnej technologii Stream Lights oraz inteligentnym funkcjom serii Clavinova CSP-100, gra na pianinie staje się niezwykle prosta. Stream Lights wskazuje klawisze, które należy uderzyć, aby zagrać wybrany utwór.

Twoje pianino cyfrowe CSP jest łatwe i intuicyjne w obsłudze dzięki bezpłatnej aplikacji Smart Pianist, która może wygenerować zapis nutowy ulubionych piosenek. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z muzyką, czy masz już doświadczenie w grze na instrumencie klawiszowym, innowacyjne funkcje i wielokrotnie nagradzany design nowego CSP będą stanowić ogromną dawkę codziennej inspiracji muzycznej.

OTRZYMAJ IPAD GRATIS W 3 PROSTYCH KROKACH:

• KROK 01:
Dokonaj zakupu Clavinova CSP-170 w okresie między 01.11.2022 a 15.12.2022

• KROK 02:
Zaloguj się lub utwórz nowe konto na stronie internetowej Yamaha, podaj adres dostawy i zarejestruj swoje nowe pianino cyfrowe CSP-170.

• KROK 03:
iPad zostanie do Ciebie wysłany po zakończeniu rejestracji.

*Kup Clavinova CSP-170 i otrzymaj iPad 9. generacji gratis. Oferta ważna od 01.11. do 15.12.2022, obowiązuje do wyczerpania zapasów.

UWAGA!
Warunkiem skorzystania z promocji jest konieczność założenia konta w na stronie Yamaha i wciągu 2 tygodni zarejestrowania zakupionego instrumentu - koniecznie z numerem seryjnym. Konieczne jest także podanie prawidłowego adresu dostawy, na który ma zostać wysłany promocyjny IPad.

Kup Clavinova CSP-170 i zgarnij IPad za darmo