Kup Denon DJ SC6000 Prime i otrzymaj LC6000 PRIME GRATIS

Denon to jeden z najważniejszych producentów sprzętu DJ'skiego na świecie. Urządzenia Denona docenili profesjonalni DJ'eje, producenci i muzycy, którzy cenią je głownie za perfekcyjną jakość wykonania, funkcjonalność i niezawodność. Tylko teraz i do wyczerpania zapasów Muzyczny.pl wraz z firmą Denon przygotował specjalną promocję na urządzenia Denon DJ SC6000 Prime i LC6000 PRIME.

Urządzenie warte ponad 3000 zł może być twoje bez dodatkowych kosztów. Kupując odtwarzacz Denon DJ SC6000 Prime Prime lub DJ SC6000M Prime otrzymasz kontroler LC6000 Prime gratis.

Śpieszcie się! Akcja trwa tylko do wyczerpania zapasów, a nie zostało nam dużo!

SC6000 Prime
Denon SC6000 Prime to szczyt technologii w służbie muzyki – zaawansowany, w pełni samodzielny cyfrowy odtwarzacz multimedialny dla profesjonalistów, przetestowany w warunkach klubowych. Napędza go słynny Engine OS. SC6000 Prime posiada 10,1-calowy ekran dotykowy, łączność Wi-Fi, wewnętrzną kieszeń na dysk HDD, duży 8,5-calowy jog oraz wydajne pady z podświetleniem. Powstał jako kreatywne wsparcie dla wszystkich DJ-ów, którzy zamiast naśladować innych, sami kroczą odważnie w przyszłość.

SC6000M Prime
Idealne połączenie winylowej magii z cyfrową mocą! To urzeczywistnienie marzeń DJ-ów z całego świata – klasyczny feeling spotyka się tu z nowoczesnymi rozwiązaniami, przygotowanymi z myślą o profesjonalnych klubowych eventach. Na pokładzie obecne są: Engine OS, 10,1-calowy ekran dotykowy, możliwość streamowania muzyki przez Wi-Fi, wewnętrzna kieszeń na dysk twardy, 8,5-calowy jog z napędem i regulacją momentu obrotowego oraz podświetlane pady. Z takim sprzętem DJ jest gotowy na każde wyzwanie!

LC6000 Prime
LC6000 Prime to profesjonalny kontroler DJ do pracy z drugą warstwą. Wykorzystuje pełnię możliwości rewolucyjnego Engine OS. Jedną z najważniejszych zalet tego sprzętu jest jego niesamowita wszechstronność: można go użyć w niemal dowolnym setupie. Świetnie wypada w połączeniu z Denon SC6000 Prime i SC6000M Prime. Znajdziesz tu 8,5-calowy jog, wielofunkcyjne pady, precyzyjny pitch fader 100 mm i wiele więcej. Jeśli cenisz sobie nieskrępowaną wolność konfiguracji i perfekcyjny Plug & Play – postaw na LC6000 Prime!