LD Systems STINGER G3 Series już dostępne!

LD Systems jest obecnie jedną z najważniejszych w Europie marką na rynku audio. Najnowocześniejsze technologie, autorskie projekty i dobrej jakości podzespoły sprawiają, że sprzęt niemieckiego producenta jest w pełni funkcjonalny, dostępny i przede wszystkim brzmi wyjątkowo dobrze. LD Systems STINGER G3 to nowa seria aktywnych i pasywnych zestawów nagłośnieniowych, które stworzone zostały do ciężkiej scenicznej roboty i dla najbardziej wymagających użytkowników.

Seria STINGER® G3 obejmuje modele aktywne i pasywne, które oferują absolutnie wyjątkowe brzmienie i rozwiązania w swojej klasie. Specjalnie zaprojektowane przetworniki o dużej mocy i falowody modelowane metodą BEM zapewniają nieskazitelną jakość dźwięku, rozszerzone pasmo przenoszenia niskich częstotliwości i spójne pokrycie.

Aktywne modele STINGER® G3, są w stanie osiągnąć ogromne poziomy natężenia dźwięku dzięki. Wielofunkcyjne zestawy głośnikowe charakteryzują się mocą wyjściową do 500 W RMS oraz starannie dobranymi predefiniowanymi ustawieniami dla płaskiego pasma przenoszenia, pełnego pasma, satelity lub głośnika podłogowego. Opatentowana przez LD Systems technologia DynX® DSP zapewnia doskonałe zgranie czasowe i brak zniekształceń nawet przy maksymalnych poziomach głośności.

Subwoofery STINGER® G3, charakteryzujące się ogromną mocą i precyzją niskich tonów przy mocy wyjściowej do 800 W RMS, zostały wyposażone w przyjazne dla użytkownika presety, umożliwiające szybką integrację systemu oraz konfigurację układu kardioidalnego. Wszystkie obudowy STINGER® G3 wykonane są ze sztywnej, niskorezonansowej sklejki brzozowej. Są one pokryte nieścieralnym, odpornym na uderzenia poliuretanem dla zapewnienia najwyższej wytrzymałości i niezrównanej trwałości.

Zintegrowane mocowanie Dual-Tilt firmy LD Systems, wiele punktów zawieszenia, wgłębienia do układania w stos i ergonomiczne uchwyty sprawiają, że seria STINGER® G3 została zaprojektowana z myślą o występach estradowych, wypożyczalniach i zastosowaniach instalacyjnych. Szeroki wybór akcesoriów STINGER® obejmuje inteligentny osprzęt do montażu na ścianie i na kratownicy, a także możliwość ułożenia zestawu na wózku transportowym.