MAUI 5 to prawdziwa historia sukcesu!

Doskonale wyposażony zestaw MAUI® 5 GO to najlepszy system, zapewniający w dowolnym miejscu krystalicznie czyste i mocne brzmienie. Ten ultra-przenośny system kolumn PA jest zasilany mocnym akumulatorem litowo-jonowym, wystarczającym na aż 20 godzin pracy. ładowarka jest zintegrowana z subwooferem, a dodatkowo dostępna jest ładowarka zewnętrzna. Wejścia mikrofonowe, instrumentalne i liniowe oraz strumieniowe przesyłanie dźwięku stereo przez Bluetooth® sprawiają, ze MAUI® 5 GO jest idealnym rozwiązaniem dla muzyków ulicznych, na imprezy prywatne i biznesowe (do nagłaśniania muzyki i mowy) oraz wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci zasilającej.

Niewielka waga tej czteroczęściowej konstrukcji – niespełna 13 kg – zapewnia jej łatwy transport, a specjalne złącze wielostylowe umożliwia przygotowanie do użytku w kilka sekund. Głośnik wyrównany liniowo ma bardzo duży zasięg, niezwykle szeroki kat emisji dźwięku i duża odporność na sprzężenia, dzięki czemu osobne monitory odsłuchowe są zbędne. Z uwagi na moc szczytowa wynosząca 800 W urządzenie MAUI® 5 GO jest najgłośniejszym i najlepiej brzmiącym akumulatorowym systemem PA na rynku, które bez trudu nagłaśnia ponad 100-osobowe audytorium.

System jest wyposażony w rozwiązanie LECC DSP firmy LD Systems – wielopasmowy limiter, korektor, kompresor i zwrotnice – zapewniające dźwięk doskonalej jakości we wszystkich zastosowaniach. Zintegrowany czterokanałowy mikser ma osobne regulatory głośności dla kanałów wejściowych, sumatora i subwoofera, jak również wzmocnienie wyższych tonów, co umożliwią szybkie i równomierne ustawienie dźwięku. Ponadto technologia Quick-Swap-Technology® firmy LD Systems umożliwia natychmiastowa, bezproblemowa wymianę elementu baterii, a tym samym oferuje możliwość wydłużenia czasu pracy MAUI® 5 GO zgodnie z potrzebami.