M. Ostrowski oficjalnym dystrybutorem DPA Microphones

Z ogromną satysfakcją informujemy, że nasza firma została oficjalnym dystrybutorem marki DPA Microphones. Dzięki temu gwarantujemy dostępność i najlepsze ceny sprzętu tego renomowanego producenta. Od dziś w naszej ofercie można znaleźć praktycznie wszystkie produkty DPA, a jest się czym pochwalić bo duński producent uznawany jest jednego z najlepszych na rynku.

Marka DPA Microphones powstała w 1992 roku, jednak jej korzenie sięgają dużo wcześniej. Wszystko zaczęło się od firmy Brüel & Kjær, będącej producentem najwyższej klasy mikrofonów pomiarowych. Doświadczenie zdobyte przy projektowaniu precyzyjnych urządzeń pomogło inżynierom DPA stworzyć najlepiej brzmiące mikrofony do zastosowań audio. Momentem przełomowym było stworzenie mikrofonu 4006, który do dnia dzisiejszego uznawany jest za najlepszy i najdokładniejszy mikrofon pro-audio na świecie.

Kolejne lata przyniosły znaczny wzrost inwestowania w nowoczesne technologie. W 2017 roku firma wprowadziła nową, zmieniającą reguły gry technologię CORE by DPA. Zastosowana w miniaturowych kapsułach lavalier i słuchawkach, minimalizuje zniekształcenia i rozszerza zakres dynamiczny – dzięki czemu brzmią jeszcze lepiej niż kiedykolwiek.

Dziś DPA Microphones to cała gama najlepszych na świcie mikrofonów do różnych zastosowań. Krystalicznie czysty dźwięk, perfekcyjne wykonanie i trwałość to cechy, które przekonały muzyków, realizatorów dźwięku i producentów muzycznych na Ziemi!