Meinl KICK OFF DAY 2024

Początek roku to tradycyjnie już czas zapowiedzi i premier – tuż przed największymi targami branżowymi - NAMM, wielu producentów prezentuje najnowsze produkty oraz odświeżone gamy modelowe. Nie inaczej jest w bieżącym roku 2024, który to zapowiada się pod tym kątem bardzo ciekawie. W połowie stycznia mieliśmy okazję poznać nowości katalogowe Ibanez, Tama, Meinl Percussion, Meinl Cymbals oraz Ortega Guitars i przy tej okazji dystrybutor wspomnianych marek, Meinl Company, po raz kolejny zorganizował spotkanie dla partnerów handlowych oraz zaprzyjaźnionych artystów – Kick OFF Day'24. Impreza odbyła się w siedzibie firmy – Gutenstetten, 20'go stycznia i rzecz jasna nie mogło nas tam zabraknąć.

Wypełniony najnowszymi i znanymi już produktami showroom był dostępny dla gości przez cały dzień a specjaliści oraz opiekunowie regionalni służyli wiedzą i profesjonalną pomocą. Nowością w tym roku były dodatkowe prezentacje prowadzone przez fenomenalnych artystów związanych z konkretnymi markami. Bywało głośno i energicznie, lecz na straży porządku stała lokalna służba „Meinl Noise Poilce”, dzięki której wszystko odbywało się w niezakłóconym porządku. Poza główną salą, do dyspozycji gości była także przestrzeń poświęcona produktom Sonic Energy, gdzie można było odpocząć i doświadczyć kojących wibracji dźwiękoterapii. Imprezie towarzyszyła oczywiście również część oficjalna, podczas której głos zabrał Alexander Meinl. Wieczór zwieńczyła kolacja oraz dwuczęściowy występ rewelacyjnego Daniel'a Kemish'a, solo oraz z zespołem.

Bardzo dziękujemy firmie Meinl za zaproszenie i gościnę – Kick OFF Day 2024 to niewątpliwie jedna z ciekawszych imprez branżowych nie tylko skupiająca się na produktach ale także angażująca i spajająca społeczność muzyczną. Dzięki świetnej organizacji i dobrze wyważonemu programowi mogliśmy efektywnie wykorzystać spędzony w Gutenstetten czas, choć jak zawsze – chciałoby się więcej ;) No cóż, pozostaje czekać na kolejna edycję Kick OFF Day. A tymczasem przedstawiamy krótką foto-relację i zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym jak i salonie stacjonarnym.