e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Towar zgodny z bardzo szybko zrealizowanym zamówieniem. Tak powinno być w każdym sklepie! "


Zapraszamy na kolejny odcinek z serii "Na czym gra". Tym razem mieliśmy przyjemność porozmawiać z Mariuszem „Maniek” Nalepa z zespołu Strachy Na Lachy.

Gitarzysta podczas koncertów używa dwóch gitar elektrycznych - PRS Custom i Gibson SG 100 z tremolo typu Bigsby. Oprócz tego, zespół posiada “Strachową”, wspólną gitarę akustyczną Ibanez, na której gra wraz z drugim gitarzystą - Andrzejem Kozakiewiczem. Podczas tej trasy zespołu “Maniek” w jednym z utworów używa również ukulele firmy Kala z wbudowanym preampem. W podłodze efektowej muzyka znajdziemy m.in. dwa efekty firmy Strymon - Timeline i Bigsky a także ciekawe przestery firm Earthquaker Devices - Palisades oraz Mad Professor - Sky Blue Overdrive. Aktualnie Mariusz jako wzmacniacza używa swojego pierwotnego backupu - czyli Victory V30 The Countess, który podłączony jest z kolei do głośników wzmacniacza Framus Ruby Riot II, który pracuje jako kolumna.

Zatem już teraz zachęcamy Cię do obejrzenia najnowszego wywiadu “Na czym gra…” a także całej serii - z kamerami zawitaliśmy także do reszty muzyków zespołu Strachy Na Lachy.