e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"intuicyjne www, szybka dostawa, podczas realizacji pełne info "

Zmiana identyfikacji wizualnej symbolizuje zmiany, jakie to miejsce czeka w najbliższym czasie: już od 31 października na głównym parkiecie usłyszymy wyłącznie brzmienia rap i trap, a w listopadzie ponownie otwarte zostanie najwyższe piętro klubu, które w tym momencie przechodzi gruntowny remont i zmiany wizualne.

Do tego czasu przy Mazowieckiej 11a do dyspozycji fanów mocnych imprez pozostaje Mainfloor na pierwszym piętrze oraz patio na parterze. To właśnie na głównym parkiecie, począwszy od imprezy halloweenowej, będzie można usłyszeć wyłącznie muzykę z kręgu rap i trap. Dotychczas grane tam były dużo bardziej różnorodne brzmienia, więc jest to znacząca zmiana dla klubu, który w ten sposób mocniej profiluje swój program i grupę odbiorców.

31 października zobaczymy też nowe oświetlenie oraz reorganizację strefy ze stolikami i lożami. „Można powiedzieć, że zmiany idą w dwóch, pozornie, przeciwnych kierunkach” – mówi general manager Sketch Nite, Mariusz Krajewski. „Osobom, które przychodzą do nas poimprezować, zafundujemy jeszcze gorętszą atmosferę, a tym, którzy chcą mieć w klubie trochę przestrzeni dla siebie, zagwarantujemy więcej komfortu niż dotychczas”