Nowość od Novation

Oto najnowszy członek rodziny Circuit. Circuit Tracks jest wyjątkowym, samodzielnym grooveboxem, idealnym dla współczesnego producenta. Dwie instancje polifonicznego, cyfrowego syntezatora, 4 ślady perkusyjne, plastyczne efekty i pełna mobilność czynią go idealnym, podręcznym instrumentem i muzycznym notatnikiem.

Novation Circuit Tracks został zaprojektowany z naciskiem na łatwość obsługi i błyskawiczny workflow, co doceni każdy muzyk grający na scenie. Czułe na siłę nacisku pady i możliwość kontroli różnych parametrów brzmień za pomocą pokręteł, jak również projektowanie własnych barw, przybliża do muzyki. Funkcje takie jak mikrokroki, prawdopodobieństwo i mutacja patternów pozwalają twórcom zdefiniować swój własny styl.

Cechą wspólną wszystkich Circuitów jest brak wyświetlacza, tak jest również w przypadku Circuit Tracks. Nie posiada wielopoziomowych menu, przez które musiałbyś nawigować. Wszystkie ustawienia są dostępne od razu, z poziomu widoków na przednim panelu. Dzięki temu nic nie odwróci Twojej uwagi od muzyki.