Nowości firmy Gretsch na 2017 rok!

Marki Gretsch nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć trochę interesuje się sprzętem gitarowym.

  Ten legendarny, amerykański producent od lat zajmuje czołową pozycję w świecie muzycznym, a gitary typu hollow body i semi-hollowbody przez wielu uważane są za najlepsze na naszej planecie. Muzyczny.pl wie co dobre, więc instrumenty z charakterystycznym „G” w logo możecie bez problemu znaleźć w naszym salonie, a fakt, że jesteśmy największym dealerem tej marki w Polsce, pozwala na stałe poszerzanie asortymentu.

  Ale do rzeczy....

  Firma Gretsch już na początku 2017 roku częstuje nas smakowitymi nowościami, które przypadną do gustu zarówno miłośnikom słodyczy, jak i dań bardziej wytrawnych, a nawet dość ostrych. Nowości jest sporo i obejmują zarówno te najdroższe pozycje jak Falcon (w kolejnej już odsłonie) czy sygnowany nazwiskiem Toma Peterssona 12-strunowy bas.

  Dla „przeciętnie” zarabiających muzyków, firma Gretsch poszerza menu w zakładce „Electromatic” . Seria ta zdobyła niesamowity wręcz rozgłos dzięki doskonałej jakości wykonania i brzmienia oraz sprawnej umiejętności zachowania rozsądnych cen. Przebojowość i niezwykła siła charakteru serii Electromatic podbiła serca wielu profesjonalnych muzyków.

  Dla tych, którzy preferują dania zdecydowanie najbardziej lekkostrawne Gretsch poszerzył sortyment serii Streamliner Ceny tych gitar są naprawdę bardzo atrakcyjne a brzmienie i jakość wykonania nie pozostawia wątpliwości kto rządzi w branży instrumentów hollowbody.

  Na deser amerykanie proponują nam kilka nowych akustyków, które jak zawsze obok doznań słuchowych, robią piorunujące wrażenie wizualne.

  Mamy nadzieje, że już niedługo będziemy mogli wspólnie z naszymi klientami dokonać weryfikacji nowości Gretsch... czekamy!