e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Szybko,perfekcyjnie.Polecam Bardzo.
"

Nowości firmy Gretsch na 2017 rok!

Marki Gretsch nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć trochę interesuje się sprzętem gitarowym.

Nowości firmy Gretsch na 2017 rok!

Ten legendarny, amerykański producent od lat zajmuje czołową pozycję w świecie muzycznym, a gitary typu hollow body i semi-hollowbody przez wielu uważane są za najlepsze na naszej planecie. Muzyczny.pl wie co dobre, więc instrumenty z charakterystycznym „G” w logo możecie bez problemu znaleźć w naszym salonie, a fakt, że jesteśmy największym dealerem tej marki w Polsce, pozwala na stałe poszerzanie asortymentu.

Ale do rzeczy....

Firma Gretsch już na początku 2017 roku częstuje nas smakowitymi nowościami, które przypadną do gustu zarówno miłośnikom słodyczy, jak i dań bardziej wytrawnych, a nawet dość ostrych. Nowości jest sporo i obejmują zarówno te najdroższe pozycje jak Falcon (w kolejnej już odsłonie) czy sygnowany nazwiskiem Toma Peterssona 12-strunowy bas.


Dla „przeciętnie” zarabiających muzyków, firma Gretsch poszerza menu w zakładce „Electromatic” . Seria ta zdobyła niesamowity wręcz rozgłos dzięki doskonałej jakości wykonania i brzmienia oraz sprawnej umiejętności zachowania rozsądnych cen. Przebojowość i niezwykła siła charakteru serii Electromatic podbiła serca wielu profesjonalnych muzyków.


Dla tych, którzy preferują dania zdecydowanie najbardziej lekkostrawne Gretsch poszerzył sortyment serii Streamliner Ceny tych gitar są naprawdę bardzo atrakcyjne a brzmienie i jakość wykonania nie pozostawia wątpliwości kto rządzi w branży instrumentów hollowbody.

Na deser amerykanie proponują nam kilka nowych akustyków, które jak zawsze obok doznań słuchowych, robią piorunujące wrażenie wizualne.


Mamy nadzieje, że już niedługo będziemy mogli wspólnie z naszymi klientami dokonać weryfikacji nowości Gretsch... czekamy!