Nowości od Solid State Logic

OXFORD ENGLAND - Solid State Logic (SSL) wprowadza dwa nowe procesory modułowe w ramach rewitalizacji swojej renomowanej i często naśladowanej serii modułów SSL 500. Klasyczne moduły przetwarzania G-Comp Bus Compressor, E-EQ i E-Dynamics otrzymały świeże, eleganckie oblicze ze szczotkowanej stali, podczas gdy ulepszony moduł VHD+, zupełnie nowy stereofoniczny korektor ULTRAVIOLET Stereo Equaliser (UV-EQ) i moduły SiX Channel (SiX CH) uzupełniają nową gamę.

Niall Feldman, dyrektor SSL ds. nowych produktów, komentuje "Przez prawie 20 lat udostępnialiśmy wiele z naszych klasycznych innowacji opartych na konsolecie i procesorze większej liczbie producentów, inżynierów i muzyków poprzez serię modułów 500. Okazja z naszym nowszym produktem, aby kontynuować tę pracę i przynieść nową gamę nowoczesnych, klasycznych modułów 500 na szerszy rynek, była zbyt dobra, aby się oprzeć."

Nowości od Solid State Logic

ULTRAVIOLET wykorzystuje uznaną sekcję Violet stereo EQ o minimalnym przesunięciu fazowym z nowego, ulubionego studyjnego procesora analogowego Fusion i umieszcza ją w formacie serii 500. Ponad Violet EQ Fusion, ULTRAVIOLET posuwa się o krok dalej, dodając dwa dedykowane pasma środkowe, z precyzyjnym trybem Focus dla ostatecznej kontroli EQ. ULTRAVIOLET czerpie z dziedzictwa SSL w zakresie wyboru kluczowych częstotliwości i krzywych odpowiedzi, tworząc muzyczny i intuicyjny EQ, zaprojektowany do szybkiego wybierania brzmienia miksu, grup subów i poszczególnych instrumentów.

SiX Channel to channel strip o pojedynczej szerokości serii 500 wykorzystująca funkcje przetwarzania SuperAnalogue™ z niezwykle udanej kompaktowej konsoli SiX firmy SSL, w tym Mic-pre, korektor niskich i wysokich częstotliwości oraz kompresor z pojedynczym pokrętłem. SiX Channel to prosty sposób na dodanie dodatkowych wejść Mic/Line do wejść o poziomie liniowym dowolnego profesjonalnego urządzenia audio, w tym kanałów stereo konsolety SiX. Jest to również elastyczny sposób na stworzenie profesjonalnego miksera modułowego z "sumującej" jednostki rackowej serii 500.

Zobacz w sklepie