Nowy debiut w szeregach Kayax

19 lipca odbyła się premiera albumu, nowego debiutującego projektu - CUKIER. Jest to duet, w skład którego wchodzą Bartek Caboń i Amek Krebs - panowie na co dzień współpracujący z Dawidem Kwiatkowskim. Sam album jest dość wyjątkowy, a to za sprawą mocnych elektronicznych dźwięków, wyrazistego beatu i przenikliwego wokalu. Jesteśmy mocno przekonani o tym, że dzięki takiej kombinacji projekt ten może stać się kluczowym zawodnikiem na polskiej scenie muzycznej.

Album powstał w wyniku wiecznych muzycznych sprzeczek i tarć między Bartkiem Caboniem i Amkiem Krebsem. Warstwa tekstowa to, pomimo jej abstrakcyjności, zbiór opowieści, które wydarzyły się naprawdę i, pośrednio lub nie, dotyczą chłopaków. Każdy utwór to osobna historia - od dubajskich dziewczyn i dekadenckiego świata przez pieniądze, do historii i przygód miłosnych.

Ich muzyka to mieszanka wielu gatunków. Znaleźć tutaj można mocne basowe bangery niszczące głośniki w każdym aucie, numery do założenia białych rękawiczek czy oldschoolowe beaty, przez które spodnie same opuszczają się w kroku.

Dzięki takiemu szerokiemu spektrum muzycznemu, każdy znajdzie coś dla siebie.