Nowy singiel Krysi Zajkowskiej pt. „GDYBY COFNĄĆ CZAS” jest już dostępny!

Młoda artystka, Krysia Zajkowska, wydała właśnie swój najnowszy, trzeci z kolei singiel. Połączenie doświadczenia scenicznego, młodego wieku oraz talentu, pod wrażeniem którego jest m.in. Marek Dutkiewicz, uznany autor piosenek – to właśnie przepis na sukces tej obiecującej piosenkarki!

Krysia Zajkowska to niezwykle utalentowana, pełna pasji artystka. Mimo młodego wieku, tj. 17 lat, występowała już w takich artystycznych przedsięwzięciach jak np. musicale „Nędznicy” w Śródmiejskim Teatrze Muzycznym i „Zakochaj się w mojej Warszawie” czy spektakle „Amazonki i Wikingowie” w Teatrze Roma i „Lamalia” w Teatrze Wielkim w Łodzi, gdzie wcielała się w główne role.

Artystka do tej pory wydała single pt. „Magia”, „To ja” oraz „Gdyby cofnąć czas”. To właśnie ten ostatni utwór miał premierę 5 sierpnia i do dnia dzisiejszego zyskuję coraz to większa popularność. Przy tworzeniu tej kompozycji Krysia współpracowała z uznanymi i doświadczonymi twórcami polskich piosenek – za muzykę odpowiedzialny jest Filip Siejka (pracował m.in. z Mieczysławem Szcześniakiem, Michałem Bajorem czy Natalią Kukulską), a za tekst Marek Dutkiewicz (to dzięki niemu powstały jedne z największych przebojów polskiej muzyki, takie jak „Chodź, pomaluj mój świat”, „Aleją Gwiazd” czy „Jolka, Jolka pamiętasz”).

W swojej twórczości Krysia wykorzystuje rzadko spotykaną jak na 17 lat dojrzałość, zdobyte doświadczenie sceniczne, a także młody wiek, który nadaje jej kompozycjom świeżości i kreatywności. Jej dotychczasowe osiągnięcia to z pewnością dopiero początek pięknej muzycznej przygody.