OFF Festival w Katowicach już 5 sierpnia

Po 2 latach przerwy spowodowanych pandemią, wraca jeden z najciekawszych festiwali muzycznych w Polsce a nawet w całej Europie. Katowicki OFF Festival to prawdziwa uczta muzyczna dla miłośników alternatywnych brzmień. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się jak zwykle Dolinie Trzech Stawów w Katowicach.

Impreza zaczyna się 5 sierpnia i potrwa do 7 sierpnia. Jak co roku, dyrektor - Artur Rojek, bardzo starannie dobiera artystów, którzy zasilą sceny festiwalu. Obok legend takich jak Iggy Pop, spotkamy się z mniej znanymi muzykami z Polski i świata. Pięć scen ponad setka artystów, wydarzenia towarzyszące, strefa gastro i niepowtarzalny, kameralny wręcz klimat sprawiają, że katowicki Off jest miejscem wyjątkowym na mapie festiwalowej Europy. Sama przestrzeń jest również niezwykle atrakcyjna. Dolina Trzech Stawów to klimatyczne, urokliwe miejsce pełne zieleni.

Przez trzy festiwalowe dni będziemy mieli okazję spotkać takie muzyczne osobowości jak wspomniany Iggy Pop, legendę amerykańskiego punka - Bikini Kill, shoegaze'owy Diiv oraz legendę alternatywnego metalu - zespół Amenra.Na OFF Festival znajdziemy także mniej oczywiste klimaty i artystów z Nigerii czy Pakistanu. Line-up uzupełniają bardzo utalentowani artyści i zespoły z Polski. W tym roku w Katowicach zobaczymy między innymi zespoły: Oxford Drama, Kwiaty, Gruzja, Duchy i wiele inny bardziej lub mniej znanych przedstawicieli polskiej sceny alternatywnej.

Więcej informacji i pełen spis artystów znajdziecie na STRONIE FESTIWALU

Zapraszamy już dziś. My pewnie też tam będziemy!

OFF Festival 2022 bilety do kupienia NA STRONIE
• 419 zł (bilet 3-dniowy)
• 519 zł (bilet 3-dniowy + pole namiotowe)
• 249 zł (bilet 1-dniowy)
Ilość biletów w puli jest ograniczona!
Karnety z roku 2020 i 2021 zachowują ważność.