Ola Nizio, zwyciężczyni The Voice of Poland, powraca z nową balladą

Po dłuższej przerwie, Ola Nizio, zwyciężczyni V. edycji The Voice of Poland, powraca do świata muzycznego z balladą "Nie nasz czas". Singiel jest liryczną opowieścią o walce o samego siebie. Utwór dopełnia teledysk, będący zbiorem 5 historii skupionych wokół poruszonego w tekście problemu.

Najpierw był The Voice of Poland, w którym Ola zachwyciła jurorów wykonaniem utworu „Dzień za dniem” Patrycji Markowskiej, a trenerska współpraca z Justyną Steczkowską zaprowadziła ją do zwycięstwa 5. edycji programu. W 2018 roku zadebiutowała autorskim singlem „Kuloodporna” i… nastała cisza. Jednak ta pozorna, muzyczna przerwa, obfitowała w ogrom pracy, której efekt ujrzał właśnie światło dzienne.

Singiel „Nie nasz czas” to dojrzała, okraszona mocnym głosem ballada, będąca zapisem wzlotów i upadków w walce o swoje ideały. Teledysk przedstawia pięć historii. Każda z nich jest podróżą przez życie osób borykających się z problemami, od których na co dzień społeczeństwo odwraca wzrok lub - co gorsza - swoim zachowaniem bardziej je pogłębia. Opowieść jest bardzo uniwersalna. Ukazuje nasze czułe punkty, ale także pozwala zobaczyć, ile złego potrafi wyrządzić jedno słowo, a czasem… jego brak.