Perfekcyjna harmonia. CSP i IPAD w prezencie!

Teraz przy zakupie Yamaha CSP-150 lub CSP-170 między 1.02.2023 a 31.03.2023 możesz otrzymać iPad w prezencie.

Własny iPad oraz innowacyjna aplikacja Smart Pianist to idealne dopełnienie naszego wyjątkowego pianina cyfrowego, które pozwoli Ci w pełni doświadczyć szerokiego zakresu funkcji i możliwości CSP. Funkcja Stream Lights oraz aplikacja Smart Pianist to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną nauczyć się grać swoje ulubione utwory „od ręki”. Poczuj muzykę dzięki inteligentnej, interaktywnej zabawie. Clavinova CSP i iPad w prezencie sprawiają, że stanie się to możliwe.

Wszystkie szczegóły dotyczące kampanii znajdują się w REGULAMINIE

OTRZYMAJ IPAD GRATIS W 3 PROSTYCH KROKACH:

• KROK 01:
Kup Clavinova CSP-150 lub CSP-170 w okresie między 01.02.2023 a 31.03.2023 (oferta przedłużona).

• KROK 02:
Zaloguj się lub utwórz nowe konto Yamaha i zarejestruj swoje nowe pianino cyfrowe CSP, dodając adres doręczenia w ciągu 14 dni od daty dostawy.

• KROK 03:
Po zakończeniu rejestracji i upływie minimum 14 dni od dnia dostarczenia CSP, iPad zostanie wysłany na wskazany przez Ciebie adres.

UWAGA!
Warunkiem skorzystania z promocji jest konieczność założenia konta w na stronie Yamaha i wciągu 2 tygodni zarejestrowania zakupionego instrumentu - koniecznie z numerem seryjnym. Konieczne jest także podanie prawidłowego adresu dostawy, na który ma zostać wysłany promocyjny IPad.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na OFICJALNĄ STRONĘ AKCJI PROMOCYJNEJ