Pianina elektroniczne GEWA już w Muzycznym!

Marka GEWA kojarzona jest głównie z dystrybucją różnego typu instrumentów muzycznych. Niemiecka firma jest także producentem dobrej jakości gitar klasycznych, instrumentów smyczkowych i akcesorów. W ostatnim czasie Niemcy postawili także na produkcję wysokiej jakości, ekskluzywnych wręcz pianin cyfrowych, które możecie już oglądać i ogrywać w naszym sklepie. GEWA zadbała także o uczących się pianistów, wprowadzając na rynek wysokiej jakości instrumenty dla początkujących

Nowe pianina GEWY podzielone zostały na dwie grupy:

Seria DP, którą rozpoczyna model model DP300 to najlepszy wybór dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z grą na pianinie. Stosunkowo niedrogie ale doskonale wykonane instrumenty odznaczają się bardzo naturalnym brzmieniem i klawiaturą do złudzenia przypominającą instrumenty akustyczne.

Seria UP ze swoim flagowym UP400 to już instrumenty przeznaczone dla profesjonalistów. Niezwykle naturalne brzmienie oparte o sample zaczerpnięte z fortepianu koncertowego Steinway D274. Całość brzmi doskonale, czucie klawiatury jest bardzo naturalne, co wpływa na możliwość wydobycia najdrobniejszych niuansów artykulacyjnych.

Wartym uwagi jest fakt, że wszystkie nowe pianina elektroniczne GEWA produkowane są w kraju swojego pochodzenia czyli w Niemczech, co w obecnych czasach nie jest tak oczywiste nawet w przypadku innych, często bardziej znanych marek. Na wszystkie instrumenty producent daje 5 lat gwarancji.

Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą pianin GEWY w naszym salonie, oraz do posłuchania próbek brzmień:

GEWA DP 300 G

GEWA DP 340 G

GEWA DP 360 G

GEWA UP 400 WK

GEWA UP 380

Zobacz w sklepie