e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Ogromny pozytyw, szybko, sprawnie, stały kontakt z zamawiającym. Gorąco polecam!!! "

Pracownicy Muzycznego na antenie radiowej Trójki

Z radością chcieliśmy poinformować, że dwóch naszych pracowników, współtworzących zespół HOVA miało okazję wystąpić w Sali Koncertowej Imienia Agnieszki Osieckiej w Radiowej "Trójce". Muzycy wzięli udział w konkursie, który zaowocował koncertem w tym kultowym miejscu.

Program Trzeci Polskiego Radia od początku swojego istnienia kojarzony jest z promowaniem dobrej muzyki, nierzadko z niezależnej i niedostępnej w innych rozgłośniach radiowych. W październiku tego roku, Trójka stworzyła nowy program, który ma na celu promowanie nowych zespołów. Start NaGranie to pewnego rodzaju talent show, który jednak znacznie różni się od wielu, komercyjnych programów tego typu.


fot. Wioleta Kaczarewska

Pracownicy Muzycznego na antenie radiowej Trójki

Zespół HOVA, którego skład współtworzą pracownicy Muzyczny.pl powstał w 2017 roku. Początkowo jako duet, z biegiem miesięcy powiększał szeregi by finalnie stworzyć wieloosobowościowy kwintet. Rozszerzenie składu miało również wpływ na zmianę stylu zespołu. Proste, akustyczne piosenki ewoluowały tworząc bardziej rozbudowane brzmieniowo kompozycje. Obecnie są to dwie gitary, bas i perkusja prowadzone niezwykle charyzmatycznym, żeńskim wokalem. O ile twórczość zespołu ciężko sklasyfikować i sprowadzić do konkretnego gatunku, o tyle łatwo usłyszeć w nim inspiracje bluesem, garażowym rockiem i szeroko pojętą muzyką alternatywną.

W październiku HOVA przeszła pierwszą weryfikacje i zakwalifikowała się do wspomnianego programu Start NaGranie. Po udanym występie na scenie Trójki, ma sporą szansę na kolejny etap konkursu, a finalnie zdobycie głównej nagrody, jaką jest nagranie płyty i promocja na antenie radia.

Trzymajcie kciuki!