Premiera teledysku do singla DOUBLE TAP: 5.11.2021r.

5 listopada 2021 roku w sklepach i serwisach streamingowych pojawi się kolejne wydawnictwo Agencji Muzycznej Polskiego Radia, płyta laureatki tegorocznego konkursu Czwórki Polskiego Radia – Wydaj płytę z BĘDZIE GŁOŚNO!.

Od pięciu lat w audycji Czwórki Będzie Głośno! pojawiają się młodzi, niezależni twórcy i wykonawcy, prezentujący szerokie spektrum muzycznych poszukiwań. Oprócz możliwości osobistego zaprezentowania swych nagrań na antenie i rozmowy w audycji Będzie Głośno!, artyści ci dostają szansę debiutu płytowego, poprzez udział w ocenianym przez Czwórkowe jury konkursie Wydaj płytę z BĘDZIE GŁOŚNO!.

W tym roku jury jednogłośnie zdecydowało, że na płytę najbardziej zasługuje materiał przysłany przez Weronikę Jasiówkę – WRONĘ. Zbliżająca się właśnie płyta „Sen o smaku lukrecji”, autorskie przedsięwzięcie WRONY, niemal w całości została przez nią skomponowana, artystka zagrała na wszystkich instrumentach i napisała prawie wszystkie teksty.

Niezależna, nie boi się ryzykować i pomimo wygranej w konkursie - nie jest „produktem na sprzedaż” – mówi pomysłodawca konkursu Damian Sikorski.