Promocja Sheet Music dla pianin Roland LX, HP I GP

Hamamatsu, Japonia, 19 Stycznia, 2017 – Roland przedstawia szczegóły dotyczące nawiązania współpracy z Sheet Music Direct...

  ...największym sprzedawcą cyfrowych zapisów nutowych. Od 1-go lutego do 31-go lipca 2017 roku osoby, które nabędą pianino Rolanda z serii premium (LX-17/LX-7/ HP605/HP603/HP504/GP607) otrzymają darmową trzy-miesięczny dostęp do Sheet Music Direct PASS, usługę subskrypcyjną na nielimitowany dostęp online (przez komputer, tablet lub smartfon) do ponad 50,000 utworów oraz rabat w wysokości 50% na wszystkie możliwe do pobrania/wydrukowania zapisy cyfrowe.

  Sheet Music Direct PASS pod kierownictwem Hal`a Leonard`a i Music Sales daje pod w ręce muzyków najlepszą muzykę świata. Muzycy używając komputera, tabletu lub smartfona mogą przeglądać tysiące interaktywnych zapisów utworów od Adlele i Coldplay do Mozart i Beethowena. Interaktywny zapis nutowy pozwala użytkownikom na przewijanie stron i zmianę tempa lub transpozycji – wszystko za pomocą dotknięcia jednego przycisku. Członkowie, którzy preferują drukowane nuty do przeglądu utworów bez połączenia sieciowego, mogą kupić możliwe do pobrania / wydrukowania nuty z rabatem 50% ($1.99 lub mniej za utwór).


  „Bardzo nas cieszy możliwość współpracy z Rolandem i udostępnianie PASS dla nabywców pianin klasy premium” mówi Chris Koszuta, menadżer generalny Sheet Music Direct. „Pianina Roland stanowią doskonałe połączenie z Sheet Music Direct PASS, umożliwiając muzykom z całego świata aby grali jeszcze więcej muzyki niż wcześniej.”

  Do aktywacji trzy-miesięcznego dostępu do subskrypcji PASS po prostu odwiedź stronę www.sheetmusicdirect.us/smdRedirectUK.jsp i wprowadź numer seryjny Twojego pianina wraz z kodem dostępu znajdującym się na karcie zaproszenia PASS (dostarczana przez sprzedawcę). Nie ma żadnych zobowiązań, a muzycy mogą zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

  O Sheet Music Direct
  Założone w roku 1997 Sheet Music Direct jest oryginalną i czołową stroną dla cyfrowej notacji muzyki i posiada ponad 125,000 tytułów najlepszych publikacji świata (w tym Hal`a Leonard`a i Music Sales Group). Dostępne natychmiastowo cyfrowe nuty od Sheet Music Direct pozwalają muzykom na przegląd, zakup i pobranie nut w kilka sekund. Napędzane przez wiodącą w branży przeglądarkę Noteflight Viewer, Sheet Music Direct zapewnia zaawansowaną interaktywność na każdym urządzeniu, wtym odtwarzanie, kontrola tempa, transpozycji, różne wielkości nut i przeglądanie pełnoekranowe.