Razem z MAUI 5

Seria MAUI to przede wszystkim łatwe w obsłudze, kompaktowe i niezwykle funkcjonalne rozwiązania mobilne do różnych zastosowań. System stał się już klasyką i ciągle się rozwija. MAUI 5 to ultra lekki, mobilny system nagłośnieniowy o niezwykłych możliwościach.

Urządzenie MAUI 5, które wazy zaledwie 11 kg i zapewnia 800 W mocy szczytowej i maksymalne ciśnienie akustyczne na poziomie 120 dB, to wyjątkowo kompaktowy system PA i monitor w jednym. Dzięki specjalnie stworzonemu systemowi połączeń wielostykowych i zaledwie 4 elementom składanie tego najmniejszego urządzenia z rodziny MAUI zajmuje zaledwie kilka sekund. System charakteryzuje się szerokim katem emisji dźwięku i wysoka odpornością na sprzężenie zwrotne. Urządzenie MAUI 5 jest wygodne w transporcie i zmieści się na fotelu w samochodzie osobowym.

Obudowa bass-reflex 8-calowej podstawy subwoofera mieści w sobie wzmacniacz klasy D z wyłącznikami ochronnymi zabezpieczającymi przed prądem przeciążeniowym, przegrzaniem i zwarciem, układ cyfrowego przetwarzania sygnału LECC w technologii LD Systems oraz 4-kanalowy mikser. Dzięki zintegrowanemu złączu Bluetooth© zapewniającemu bezprzewodowa transmisje danych oraz wejściom: mikrofonowym, liniowym i wysokoomowym o możliwości podłączania w systemie równoległym do urządzenia MAUI 5 można podłączać różne źródła dźwięku, np. odtwarzacze lub instrumenty, takie jak keyboard czy gitara. Oddzielne regulatory poziomu i głośności dla subwoofera i systemu oraz filtr high-shelf sluza do dopasowania częstotliwości dźwięku do akustyki pomieszczenia, umożliwiając idealnie zestrojone brzmienie.