Ryan Roxie najnowszy prezenter Kliniki Gitarowej Gibson

Ryan Roxie, najnowszy prezenter Kliniki Gitarowej Gibson, uczynił gitarę częścią swojej egzystencji, a grę na niej sposobem na życie.
Klinikę gitarową Roxiego charakteryzuje połączenie rozrywki ze sporą dawką przekazywanej wiedzy.

Teraz możemy obejrzeć ją na żywo w firmie M. Ostrowski Sp. j. w ramach cyklu występów Kliniki Gitarowej Gibson.

  Dyskografia Ryana Roxie jest wyjątkowo bogata i różnorodna. Do tej pory jego nazwisko można odnaleźć na ponad 30 albumach, również jego autorskich projektów:
  Happy Pill oraz Roxie77. Największą popularność przyniosły mu występy u boku takich sław jak Alice Cooper czy Slash. To właśnie z nimi pisał, nagrywał i jeździł w trasy.

  Roxie skupia się w swojej „terapii” nad esencją utworów. Nierzadko udowadnia nam, że każdy kawałek jest dobry i może stać się przebojem, a wymaga jedynie właściwego brzmienia lub odpowiedniego instrumentu. Czasem nie jest ważne to, jakie partie gramy, ale to, jakich nie.

  Dzięki takim instrumentom, jak Gibson Les Paul Goldtop’71 czy Gibson ES-335 Reissue Ryan Roxie mógł zagrać swoje największe riffy w studio i na niezliczonej ilości tras koncertowych. Gitary Gibson od zawsze były częścią wspaniałego brzmienia i wizerunku tego wyjątkowego artysty.

  Poniżej przedstawiamy kilka filmów z prezentacji:

  Aby obejrzeć film nalezy zainstalować Flash Player
  Aby obejrzeć film nalezy zainstalować Flash Player
  Aby obejrzeć film nalezy zainstalować Flash Player