e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Bardzo konkretnie i szybko. Informacje na bieżąco o stanie zamówienia. Wszystko tak, jak powinno być przy sprzedaży online, masz poczucie kontroli. Jedynie mój lokalny kurier GLS nie raczył zadzwonić i kazał biegać do jakiegoś punktu odbioru, ale i tu sklep zareagował natychmiast gdy to zgłosiłem. Jak dla mnie absolutnie wzorcowy sklep! "

26 października w Klubie Wytwórnia w Łodzi, odbyła się dziewiąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit. Podczas gali rozdane zostały prestiżowe statuetki "Człowieka ze Złotym Uchem" osobom, odpowiedzialnym za wkład w historie produkcji muzycznej. W tym roku nagrodę otrzymali: Tony Visconti, Gary Numan, Michael Nyman oraz Marek Biliński.

Organizatorzy zapewnili szereg koncertów związanych z tym wydarzeniem a co najważniejsze można było usłyszeć tegorocznych laureatów: Tony Visconti - człowieka odpowiedzialnego za 13 studyjnych albumów Davida Bowiego, Gary Numan, jednego z najbardziej wypływowych pionierów muzyki industrialnej i elektronicznej, Micheal Nyman jednego z najbardziej innowacyjnych i cenionych kompozytorów brytyjskich oraz polskiego kompozytora muzyki elektronicznej - Marka Bilińskiego.

Oczywiśćie podczas całego wydarzenia mieliśmy okazję zobaczyć filmy dokumentalne związane z twórczością świetnych artystów takich jak Davida Bowiego, Iggiego Popa, The Rolling Stones czy Pharrella Wiliamsa, do prezentowanych filmów muzykę napisali laureaci tegorocznej nagrody.

Dodatkowo na festiwalu odbył się specjalny koncert zespołu Skalpel z okazji obchodów stulecia awangardy w Polsce i projektu „Łódź stolicą awangardy”.