Stagepas Cashback - odzyskaj nawet do 100EURO

Wiosna rozkręciła się już na dobre. Plenerowe imprezy, spotkania, koncerty nabierają rozpędu. To najlepszy okres aby zainwestować w nowy, najlepszej jakości, mobilny zestaw nagłośnieniowy, który sprawdzi się w każdych warunkach. Yamaha? Jak najbardziej! Teraz kupując zestawy Stagepas 400BT lub Stagepas 600BT otrzymasz zwrot części kosztów!

Stagepas BT to jedne z najpopularniejszych zestawów nagłośnieniowych na świecie. Jakość brzmienia, mobilność i funkcjonalność docenione zostały przez wielu, nawet najbardziej wymagających użytkowników. Znajdziemy tutaj wszystko co jest potrzebne by nagłośnić koncert, występ solistów, zespołów lub DJ'ów. Zestaw wydaje się więc być idealnym do różnego typu imprez plenerowych, koncertów i spotkań. Dodatkowo szereg praktycznych funkcji, takich jak bezprzewodowy audio streaming za pomocą Bluetooth, eliminator sprzężeń i wiele innych.

Przez cały maj i czerwiec tego roku Yamaha przygotowała atrakcyjną ofertę dla przyszłych właścicieli Stagepas 400BT lub Stagepas 600BT. .

Aby otrzymać zwrot, zarejestruj swój system Stagepas na stronie www.stagepas-cashback.com w ciągu dwóch tygodni od daty zakupu, załączając dowód zakupu i numer seryjny. Zwrot gotówki następuje za pośrednictwem przelewu SEPA, dlatego konieczne jest podanie numeru konta bankowego z ważnym numerem IBAN. Oferta jest ograniczona czasowo, więc nie zwlekaj. Skorzystaj z okazji, zainwestuj w nowy system Stagepas BT w maju lub czerwcu i ciesz się wyjątkową nagrodą od firmy Yamaha!

• Czas trwania promocji: 1.05.2019 do 30.06.2019
• Przy zakupie: Stagepas 400BT - 50 EURO
• Przy zakupie: Stagepas 600BT - 100 EURO

REGULAMIN AKCJI