Teenage Engineering oraz IKEA przedstawiają FREKVENS

Teenage Engineering wraz z IKEA przedstawiają kolekcję produktów dźwiękowych i oświetleniowych obsługujących Bluetooth, stworzonych z myślą o imprezach domowych!!

Teenage Engineering znani są z ich nieszablonowego podejścia do muzyki i designu, dlatego przy serii FREKVENS (co swoją drogą oznacza po szwedzku CZĘSTOTLIWOŚĆ) mieli ogromny wkład designerski i cała seria otrzymała nagrodę Red Dot Award w kategorii "Product Design"

Po pierwsze - spontaniczność!

Staranne planowanie jest często dobre i pożądane, ale improwizacja i spontaniczność jest niedoceniana. Dzięki głośnikom i systemowi świetlnemu FREKVENS możesz szybko zorganizować imprezę - i zorganizować ją w dowolnym miejscu. Dodaj kilka innych rzeczy, takich jak płaszcz przeciwdeszczowy lub zastawa stołowa ze stali nierdzewnej (lub inny element z serii FREKVENS), a twoja impreza będzie jeszcze lepsza!

IKEA to meble, hot dogi i wkrótce… impreza!

Teenage Engineering to sztokholmska firma zajmująca się technologią audio, a teraz współpracując z IKEA, sprawią że impreza w każdym domu będzie naprawdę oryginalna! Kreatywny kolektyw składa się z projektantów, inżynierów i programistów, którzy podzielają zamiłowanie do projektowania, tworzenia materiałów i tworzenia muzyki. Ich misja jest prosta - tworzyć rzeczy, których według nich brakuje na świecie.

FREKVENS to jedna z kilku nowych kolekcji i współpracy eksplorujących świat dźwięku i muzyki. Chociaż jest to nietknięty obszar dla IKEA i wyznacza początek nowej podróży, jest to również naturalny krok naprzód. Podobnie jak światło, dźwięk jest wzmacniaczem nastroju i atmosfery, który odgrywa kluczową rolę w poprawie jakości życia ludzi w domu.

Kolekcja składa się z 27 modułów, które można ze sobą łączyć i dopasowywać, aby stworzyć osobiste, oryginalne wrażenia dźwiękowe i świetlne. Do tego kilka gadżetów i mebli domowych, które sprawią, że każdy będzie chciał wpadać do ciebie na imprezę!