Warsztaty gitarowe z Lucą Mantovanelli w muzyczny.pl! - relacja

W środę, 22.XI.2023 salon muzyczny.pl w podwrocławskim Błoniu wypełniły wirtuozerskie dźwięki gitary elektrycznej – mieliśmy zaszczyt i niekwestionowaną przyjemność gościć w naszych progach wyjątkowego artystę młodego pokolenia – Lucę Mantovanelliego. Związany z marką Ibanez, Włoch znany jest zarówno z twórczości solowej jak i współpracy z gwiazdami włoskiej sceny. Ponadto jest też docenionym nauczycielem współpracującym z serwisem JamTrackCentral.

Środowe warsztaty były pierwszymi zorganizowanymi w nowym salonie – Błonie, ul. Muzyczna 1. Dzięki współpracy naszych działów audio i gitarowego oraz przedstawicielstwa marki Ibanez, udało się stworzyć optymalne, kameralne warunki do wysłuchania recitalu oraz udziału w warsztatach. Luca zaprezentował szereg utworów z wydanego w 2020r. albumu „Multiversum” a także odpowiadał na liczne pytania gości. Nie zabrakło rzecz jasna poruszenia kwestii związanych ściśle z technikami gry czy dotyczącymi sprzętu. Spotkanie dopełniła sesja zdjęciowa i autografowa.

Bardzo dziękujemy wszystkim biorącym udział w tym wyjątkowym spotkaniu – mamy szczerą nadzieję, że bawiliście się tak samo dobrze jak my i już niebawem będziemy mogli zaprosić Was na kolejne muzyczne spotkanie. Przypominamy tym samym, że nasz salon czynny jest w tygodniu w godzinach 10-18 a w soboty między 10-16. Serdecznie zapraszamy!

W naszej ofercie dostępny jest sygnowany model Luci Mantovelliego - Ibanez LM1. Zainteresowanych tym instrumentem prosimy o kontakt z naszym działem gitarowym

Zobacz w sklepie