Warsztaty gitarowe z Lucą Mantovanelli w muzyczny.pl!

Z nieskrywaną radością mamy zaszczyt zaprosić na wyjątkowe spotkanie z wybitnym gitarzystą młodego pokolenia – Lucą Mantovanelli. Już 22'go listopada włoski wirtuoz odwiedzi nasz salon w ramach trasy Ibanez Clinic Tour 2023 – będzie to niepowtarzalna okazja do zaczerpnięcia inspiracji i sięgnięcia po bezcenną wiedzę. Luca to nie tylko instrumentalista ale i ceniony nauczyciel – jeśli pragniesz poszerzyć swe muzyczne horyzonty, nie możesz przegapić tej wyjątkowej okazji!

Mantovanelli urodził się w 1983 roku w Casercie we Włoszech w muzycznej rodzinie. Od najmłodszych lat poszukiwał swej muzycznej formy ekspresji sięgając po rozmaite instrumenty – jako świadomy gitarzysta czerpie inspiracje z różnorodnych gatunków, dzięki czemu jest cenionym muzykiem sesyjnym oraz coraz bardziej rozpoznawalnym artystą solowym. Luca od lat współpracuje z marką Ibanez i w tym roku zaprezentowany został jego sygnowany model - Ibanez LM1.

Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie nie tylko aktywnych gitarzystów ale i ceniących pełną wrażliwości i ekspresji muzykę. Warsztaty gitarowe z Lucą Mantovanelli odbędą się 22-go listopada 2023 o godz. 17:00 w salonie muzyczny.pl, w podwrocławskim Błoniu (ul. Muzyczna 1).

Zobacz w sklepie