e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Szczerze polecam ten sklep!!! Bardzo dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka , towar dobrze zabezpieczony i zgodny z opisem. "

Warsztaty prowadzone przez Czarka Konrada

W dniu 14 stycznia 2004 w sklepie M. Ostrowski Sp. J. odbyły się warsztaty prowadzone przez Czarka Konrada.
Była to impreza otwarta ale została stworzona kameralna i przyjazna atmosfera. Cezary Konrad zaprezentował zestawy perkusyjne firmy MAPEX.

Warsztaty prowadzone przez Czarka Konrada

Cezary Konrad - studiował w Akademii Muzycznej w Warszawie, obecnie najlepszy polski perkusista jazzowy (od wielu lat nieprzerwanie zajmuje I miejsce w tej kategorii według miesięcznika Jazz Forum). Debiutował w zespole Central Heating Trio - I miejsce na festiwalu Jazz Juniors '90 w Krakowie, nagroda festiwalu Pomorska Jesień Jazzowa - Klucz Do Kariery. Trio było również finalistą międzynarodowych konkursów jazzowych w Leverkusen w Niemczech i Hoeliard w Belgii. Występował w kwartecie Zbigniewa Namysłowskiego, z kwartetem Kuby Stankiewicza nagrał płytę "Nothern Song" (nagranie otrzymało tytuł: Płyta Roku 1994). Współpracował z czołówką polskiej sceny jazzowej oraz gwiazdami światowego formatu: Randy'm Brecker'em, Susan Weinert, Didier'em Lockwood'em. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt nagranych płyt.
Zainteresowania Cezarego Konrada nie ograniczają się do jazzu. Już w trakcie studiów czynnie współpracował z Warszawską Grupą Perkusyjną, z którą występował podczas wielu festiwali muzycznych w kraju (m. in. "Warszawska Jesień", "Warszawskie Spotkania Muzyczne") i zagranicą. Jako perkusista symfoniczny występował w Orkiestrze Polskiego Radia i Telewizji w Warszawie oraz Orkiestrze Sinfonia Varsovia.Cezary Konrad jako jeden z nielicznych bębniarzy pokusił się o stworzenie i prowadzenie własnego zespołu, w którym jest nie tylko perkusistą ale także kompozytorem i aranżerem.

Twórczość zespołu można określić jako nowoczesną, improwizowaną muzykę okołojazzową, stylistyką nawiązującą do dokonań Allana Holdswortha oraz zespołów TRIBAL TECH czy YELLOWJACKETS.
Lider porusza się raczej w rejonach skomplikowanej harmonii wzbogaconej o wielopłaszczyznową rytmikę, niż motoryce jednostajnego groove'u.