X LAT NOVATION LAUNCHPAD!

Novation Launchpad ma już 10 lat. Z tej okazji firma Audiotech zaprasza 19.10.2019 do klubu Smolna w Warszawie na świętowanie dekady tego kultowego sprzętu. Podczas wydarzenia, będzie można wziąć udział w inspirujących prelekcjach, a wszyscy uczestnicy imprezy będą mieli szanse zakupić Ableton Live Suite w cenie wersji Standard (czyli ponad 40% taniej) ! Dodatkowo w czasie trwania imprezy będzie można wyłapać mega niespodzianki, których nie warto przegapić!

Dla tych, którzy mimo wszystko nie wiedzą czym jest Novation Launchpad, to w dużym skrócie jest to profesjonalny grid do grania w dynamiczny i ekspresyjny sposób w programach typu Ableton Live. Używając siatki padów 8×8 RGB możemy wyzwalać klipy, tworzyć rytmy, linie melodyczne i kontrolować nasz zewnętrzny hardware.

Program imprezy:

16.00 – 21.00:
• Gość specjalny: AGIM DŻELJILJI – jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce,
• „DJ czy Producent Muzyczny? Znajdź sposób wyrażania siebie.” – Matt Bukovski, Surronded Audio,
• „Znajdź muzykę w szumie” – Mateusz Telega, Akademia Dźwięku,
• „Hands on Ableton & Launchpad” – 10 stacji roboczych Ableton plus Novation Launchpad w przerwach pomiędzy warsztatami.
21.00 – 22.00 – chill-out w barze
22.00 – 22.45 AGIM DŻELJILJI – koncert

Pierwsze 40 osób, które przyjdzie na warsztaty dostaje wejściówkę na nocną imprezę w klubie Smolna i koncert Marco Bailey & Shlomi Aber!

Wstęp oczywiście bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!