Zildjian European Clinic Tour

Już 12 października zapraszamy wszystkich na jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych w bieżącym roku. Właśnie tego dnia nasz sklep odwiedzi GERALD HEYWARD – jeden z najlepszych perkusistów nurtu R&B. Spotkanie odbędzie się w ramach warsztatów perkusyjnych organizowanych wspólnie z firma Zildjian.

Gerald Heyward ma opinię jednego z najbardziej zapracowanych i rozchwytywanych perkusistów na świecie. Jego muzyczne CV jest niezwykle imponujące, a na swoim koncie ma współpracę między innymi z takimi artystami jak Blackstreet, Michael Jackson, Janet Jackson, Missy Elliott, Puff Daddy, Mary J. Blige, Coolio, Chris Brown czy Beyonce.

Gerard grę na perkusji rozpoczął w swoim kościele, ale już jako młody człowiek został dostrzeżony jako perkusista z ogromnym talentem. To pozwoliło mu rozpocząć międzynarodową karierę i na współpracę z największymi gwiazdami R&B, Soulu i muzyki Pop.

Obecnie muzyk współpracuje i koncertuje z Chrisem Brownem i Beyonce.

Wrocławskie spotkanie z Geraldem Heywardem jest częścią Zildjian European Clinic Tour. Dzięki temu przedsięwzięciu każdy będzie mógł poznać techniki, inspiracje i filozofię gry tego utalentowanego instrumentalisty. Zapraszamy już dziś!

Data: 12.010.2016.
Miejsce: Salon motocyklowy Motorland, ul. Żegiestowska 3 (obok sklepu Muzyczny.pl)
Godzina: 18:00
Ceny biletów: 10 zł (do nabycia w sklepie Muzyczny.pl)

Zobacz w sklepie