Zildjian/Vic Firth Polish Dealer Trip 2019

Niezmiernie miło nam poinformować o wydarzeniu, które niedawno miało miejsce. Jeden z naszych pracowników został zaproszony do głównej siedziby Zildjiana oraz Vic Firtha, znajdującej się w USA w mieście Norwell.

Organizatorem wydarzenia była firma Zildjian oraz dystrybutor Music Meyer. Celem podróży była wizyta w fabrykach, w których produkowane są legendarne talerze oraz najpopularniejsze na świecie pałki perkusyjne Vic Firth. Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć z jaką precyzją i jak duże zaangażowanie trzeba włożyć w prace, aby móc stworzyć tak doskonałe produkty. Równie istotne było uzyskanie informacji, z jakich konkretnie materiałów i jaką techniką tworzone są poszczególne modele.

Ważnym punktem programu było spotkanie i rozmowa z ludźmi, którzy mają ogromny wpływ na rozwój owych marek. Jedną z takich osób była córka Armanda Zildjian - Craigie Zildjian, która do dnia dzisiejszego zajmuję się prowadzeniem firmy.

Dodatkowo osoby zaproszone, miały szanse samodzielnie wyselekcjonować poszczególne partie talerzy. Wybrane modele przejdą specjalny proces, na których zostanie wygrawerowana nazwa naszej firmy, a w późniejszym czasie trafią one na półki naszego sklepu!

Photo by: Nicolas Lange