back2school - gitarowy wrzesień z marką Logan!

Pragniesz po latach wrócić do gry na gitarze? Zawsze marzyłeś/łaś o grze na gitarze lecz brak czasu nakazywał przesunąć marzenia „na później”? A może wakacyjny wyjazd zainspirował Cię do rozwijania nowej pasji?

Już teraz mamy dla Ciebie specjalną ofertę, która pozwoli Ci spełnić marzenia!

Gitara akustyczna to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych i najbardziej przystępnych instrumentów – jest tak z uwagi na powszechną dostępność, bogaty i wszechstronny repertuar oraz względna lekkość w opanowaniu podstaw gry. Brzmienie gitary akustycznej jest charakterystyczne, natychmiast rozpoznawalne i świetnie wpasowuje się w każdy gatunek muzyczny. Niezależnie od tego czy gramy solo, w duecie czy w gronie przyjaciół – instrument ten pozwala cieszyć się muzyką w niemal każdych okolicznościach. W zaciszu domowym czy w podróży – gitara akustyczna to idealny wybór dla każdego miłośnika codziennego muzykowania.

Jak powszechnie wiadomo, wysoka jakość idzie w parze z adekwatną ceną, niemniej jednak w czasach masowej produkcji bardzo łatwo trafić na instrument, który nie tyle nas rozczaruje, co dodatkowo może zniechęcić do gry, szczególnie gdy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z muzyką. Proponowane przez nas gitary marki Logan to sprawdzone i wyselekcjonowane instrumenty, które mimo bardzo atrakcyjnej ceny charakteryzują się przyjemnym dla ucha brzmieniem oraz poprawną ergonomią. Jeśli poszukujesz gitary akustycznej lub elektro-akustycznej w przystępnej cenie, to jest to aktualnie najlepszy wybór w ofercie muzyczny.pl!

Logan to gitara akustyczna hiszpańskiego producenta Miguel Esteva. Marka ta znana jest głównie z bardzo popularnych gitar klasycznych, łączących bardzo dobrą jakość wykonania z atrakcyjną ceną. Z tego samego założenia wyszedł producent projektując model Logan. Pudło rezonansowe gitary wykonane jest z świerku na płycie wierzchniej oraz mahoniu na bokach i tylnej płycie. Mahoniowy gryf posiada podstrunnicę z drewna hardwood imitującego palisander. Połączenie tych gatunków drewna wraz z kształtem pudła typu deadnought, daje pełne i donośne brzmienie z wyrazistym charakterem. Jeśli poszukujemy subtelniejszego i delikatniejszego charakteru – polecamy wariant o pudle rezonansowym typu auditorium. Gitara jest dość lekka i dobrze wyważona. Gryf ma smukły i wygodny profil - idealny dla początkujących gitarzystów i gitarzystek. Gitara wykończona jest cienką warstwą bezbarwnego, satynowego lakieru nadającego instrumentowi szlachetnego charakteru. W wariancie elektro-akustycznym instrument wyposażony jest w aktywny przetwornik z wbudowanym stroikiem, dzięki któremu z łatwością skorzystamy z dowolnego systemu nagłośnieniowego.

W naszej wyjątkowej wrześniowej ofercie, gitary LOGAN dostępne są w specjalnych cenach – modele akustyczne oferujemy w cenie 549,- PLN brutto, a wariant elektro-akustyczny w cenie 799,- PLN brutto. Skorzystaj z dostępnych kodów rabatowych i zamów swój wymarzony instrument już dziś!

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym wpisz jeden z poniższych kodów by otrzymać rabat:
- 50 pln na gitary akustyczne LOGAN - Kod rabatowy: WS0DDX9T2J
oraz
- 100 pln na gitary elektro-akustyczne LOGAN - Kod rabatowy: ZJEA2OIBJH

Kody rabatowe aktywne są od 11'go do 30'go września 2023 roku.

Zobacz w sklepie