Electro-Voice

Electro-Voice

Od 90 lat Electro-Voice projektuje i konstruuje najnowocześniejsze rozwiązania wzmacniające dźwięk - produkty, które wzmacniają wykonawcę, przekraczają oczekiwania profesjonalistów audio i podnoszą wrażenia publiczności.

Naszą pasją jest jakość dźwięku bez kompromisów, którą dzielimy się z naszymi użytkownikami. Opiera się to na pokoleniach praktycznej wiedzy zawodowej - wszystkie mają na celu stworzenie portfolio najlepszych w swojej klasie głośników i mikrofonów, które łączą wydajność, niezawodność i wartość. Co najważniejsze, nasi klienci ufają nam, że zapewniamy głębokie zrozumienie tego, co zapewnia dobry dźwięk. To wyzwanie napędza nas jako liderów w branży, którą pomogliśmy stworzyć.

Electro-Voice wyróżnia się jako jedna z niewielu firm, które samodzielnie projektują wszystkie komponenty - obudowy, falowody, przetworniki - zapewniając doskonałą jakość dla każdego zastosowania audio, od samodzielnego głośnika do sieciowego systemu dźwiękowego. Nasze produkty dosłownie mówią same za siebie: dążymy do pełnej przejrzystości i liniowości naszych przetworników, aby zminimalizować potrzebę przetwarzania zewnętrznego. Ostatecznie, nasza historia patentów potwierdza, że: wymyślamy, inni naśladują.

Jesteśmy oddani sztuce i nauce audio, zawsze koncentrując się na innowacyjnych sposobach tworzenia wrażeń sensorycznych, które nie mają sobie równych. Wiemy, że nasi użytkownicy mogą usłyszeć, poczuć i docenić różnicę. Dlatego żyjemy dla dźwięku.

Produkty firmy Electro-Voice