e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Bardzo dobry polski produkt. Az chcialoby sie powiedziec, ze Polak potrafi, ale po co o tym mowic, skoro to oczywiste (choc nie dla wszystkich)? Potrafimy robic rozne rzeczy nie gorzej od Niemcow czy Amerykanow, a juz nie mowiac o Chinczykach.
Wielka szkoda, ze w Polsce rozwalilo sie juz wiele rodzimych firm, produkujacych w przeszlosci doskonale produkty. Dlatego z wrodzonego idealizmu i ( więcej... )"

Allen & Heath

Logo firmy Allen & Heath
Nazwa firmy: Allen & Heath
Adres strony WWW: allen-heath.com

Allen&Heath jest jednym z czołowych producentów profesjonalnych mikserów koncertowych, dyskotekowych oraz wysokiej klasy mikserów i powermikserów dla muzyków. Wszystkie produkty projektowane są z dbałością o każdy szczegół, a w procesie produkcji używane są komponenty najwyższej jakości. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych technologii oraz tworzeniu nowych rozwiązań, firma wychodzi na przeciw zmieniającej się rzeczywistości i potrafi dostosować się do potrzeb, które stawia współczesna branża muzyczna.

Do niedawna sprzęt Allen&Heath kojarzony był wyłącznie z profesjonalnymi studiami nagrań i systemami nagłośnieniowymi. Obecnie w ofercie firmy znajdziemy także tańsze serie CP i Mix Wizard, które przy zachowaniu najwyższej jakości, przeznaczone są dla półprofesjonalistów oraz amatorów.

Produkty firmy Allen & Heath