e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Jestem bardzo zadowolona z zakupu skrzypiec w serwisie muzyczny. pl. Profesjonalne podejscie do klienta, mila obsluga i szybka dostawa a takze wysoka jakosc towaru, w tym przypadku skrzypiec sprawily, ze z przyjemnoscia bede wracac do sklepu internetowego muzyczny.pl.

Pozd(...) i dziekuje,

M.Wysocka "

Gretsch

Logo firmy Gretsch
Nazwa firmy: Gretsch
Adres strony WWW: https://www.gretsch.com/

Gretsch to bez wątpienia jeden z najważniejszych producentów instrumentów muzycznych na świecie. Firmę założył w 1883 w Nowym Yorku niemiecki imigrant Friedrich Gretsch. Początkowo firma zajmowała się produkcją tamburynów, drobnych instrumentów perkusyjnych oraz bębnów.

Wraz z rozwojem firmy i rozwojem technologii, amerykański producent poszerzał swoją ofertę o nowe produkty. Produkcja gitar okazała się strzałem w dziesiątkę. Do dnia dzisiejszego gitary typu hollow body firmy Grtetsch są najbardziej rozpoznawalnymi. Charakterystyczne brzmienie stało się fundamentem, które wykreowało styl wielu wspaniałych muzyków. Country, jazz, blues, rock alternatywny i wiele innych gatunków muzycznych nie byłoby dziś takie same bez firmy Gretsch.

Obecnie w ofercie firmy znajdziemy zestawy perkusyjne przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych muzyków. Podobnie z gitarami, których dziś w ofercie Grtescha znajdziemy na prawdę dużo - od średniej po najwyższą półkę cenową.

Pokaż wszystkie produkty producenta

Wybrane produkty firmy Gretsch

Pokaż wszystkie produkty producenta